Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czego brakuje w wyposazeniu do FULL FULL poza navi i szybrem?

Pełnej skóry (nie chciałbym), pewnie jakieś elektroniki typu ESP i może białego wnętrza. Tak to mam tempomat, elektryczne fotele przednie, półkubły ze skórą i alkantarą, Seat Sound System Aura (mega gra), klimatyzację automatyczną, MFA, spryskiwacze reflektorów przednich, lampkę dla pasażerów z tyłu (dla każdego osobno), lampkę pod osłoną przeciwsłoneczną kierowcy i pasażera, roletę z tyłu, kluczyk scyzoryk, elektryczne szyby i grzane + składane lusterka. Ogólnie jestem zadowolony z wyposażenia i wszystko działa bez zarzutu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wolałeś 1.8T ?

Oglądałem, jeździłem. Celowałem też w Octavię 1 RS jednakże nie liczyły się dla mnie moc i potencjał tuningowy, a sam dźwięk i frajda z jazdy. Mimo, że auto ma 150KM to przegrywa z Audi A4 1.8T 150KM o jakąś sekundę do setki, ale jakoś mnie to zbytnio nie rani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczyk scyzoryk,

 

ale drugi w Polsce działający trzyprzyciskowy czy tylko dwuprzyciskowy? :-]

 

 

Czego brakuje w wyposazeniu do FULL FULL poza navi i szybrem?

Pełnej skóry (nie chciałbym), pewnie jakieś elektroniki typu ESP i może białego wnętrza. Tak to mam tempomat, elektryczne fotele przednie, półkubły ze skórą i alkantarą, Seat Sound System Aura (mega gra), klimatyzację automatyczną, MFA, spryskiwacze reflektorów przednich, lampkę dla pasażerów z tyłu (dla każdego osobno), lampkę pod osłoną przeciwsłoneczną kierowcy i pasażera, roletę z tyłu, kluczyk scyzoryk, elektryczne szyby i grzane + składane lusterka. Ogólnie jestem zadowolony z wyposażenia i wszystko działa bez zarzutu. ;)

 

Krzychu to który lepszy :-] ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna A3, napisz coś więcej o niej, jaki silnik, wyposażenie, jaki to lakier

 

Kod lakieru LZ5C >> mauritiusblau-perleffekt

1.9 TDI :song: aktualnie 170km/380nm

Z wyposażenia brak szyberdachu, i tymczasowo nie podłączonych grzanych stołków reszta chyba jest ;) Wrzucę jakieś foty wnętrza po weekendzie.

Szkoda, ze to nie PB, ale jestem i tak bardzo zadowolony po asv :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem w dzień na telefonie i myśle: RS3 :shock: , grubo poszedł Kolega.... :mrgreen:

 

Oczywiście wygląda świetnie, szerokości :)

a potem w gronie dzielnicowych ulicznych madafaków rosną historyje, że te ERESTRÓJKI wcale tak znowu nie jado bo podczas wieczornego killowania szłem z taką równo swoim Tedeikiem po czipie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.