Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator
frajda z jady pewnie lepsza niż leonem, ale leon mi się mimo wszystko bardziej podobał...

 

Mi Seat również się bardziej podobał, szczególnie w środku. Ale jeżeli chodzi o wrażenia z jazdy, to nie ma za bardzo czego porówynwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frajda z jady pewnie lepsza niż leonem, ale leon mi się mimo wszystko bardziej podobał...

 

Mi Seat również się bardziej podobał, szczególnie w środku. Ale jeżeli chodzi o wrażenia z jazdy, to nie ma za bardzo czego porówynwać ;)

 

wiem wiem, mam takie same odczucia po przesiadce z 1.9TDI do 2.5T ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniłem marzenia. Auta szukałem równy rok. :kox: W końcu trafiło się coś godnego uwagi.

 

Auto brudne, wiem. Za dwa tygodnie solidne odszczurzenie i ostra :ad:.

 

1jpg_eaqwwae.jpg

 

[ Dodano: 15 Wrzesień 2014, 17:45 ]

Mickul, jeździłeś clio i Twoim marzeniem było toledo?

Nie lubię nowych aut, wręcz mnie odrażają. Jeździłem jako stan przejściowy - miałem do stycznia podjąć decyzję czy spłacam je dalej czy szukam czegoś w 100% swojego. I znalazłem. :kox: A Clio jeździ matka. I mimo, że to auto ma ponad 14 lat to różnica wykonania między nim, a Clio jest kolosalna. Tutaj w zawieszeniu nic nie stuka kiedy w Clio wali wszystko co może od deski rozdzielczej, przez konsolę środkową do kolumny kierowniczej, stabilizatorów i klapy tylnej. O drganiach silnika 3-cylindrowego nie wspomnę. Tutaj mimo, że też jest nieparzysta liczba cylindrów to drgań nie ma prawie wcale.

 

Toledo pali 12 litrów gazu. Clio paliło 6 litrów benzyny. Dwa razy więcej mocy, a i tak ekonomiczniej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma taki silnik w VW Borze i jest bardzo zadowolony.. ponad 300kkm i nic się nie dzieje.. a i dźwięk fajny :good:

Potwierdzam. Wystarczy tylko wadliwy łańcuch zrobić po upływie 200 000km. A u mnie jest zrobiony, więc mam spokój. :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do szybkich clio mam słabość..brat miał dwie wersje ph1 jedna to baccara 90km na wszystkim co w latach 90 można było znaleźć w aucie a druga to grand prix 1.8 16v 136km..to była rakieta :D nie można porównać wrażen z jazdy trój kołowcem w zakrętach na odcince :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.