Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

to nie wiem, czy wersja Titanium ma inne materiały czy to ja trafiłem na taki egzemplarz. Tak u mnie wyglądają przyciski:

 

przyc.JPG

przyc2.JPG

 

Nic nie odłazi ani nie ma żadnych śladów użytkownia (a samochód jest z 2007 roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

absolutnie Ci tego nie zarzucam - mówisz że tak było to znaczy zę tak było :) Po prostu albo jest różnica w wersjach wyposażenia i jakości albo... nie wiem... użytkowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3-4 litry za dużo

Za dużo? Czy po prostu więcej?

 

Silnik pięknie brzmi

Fakt.

 

jest bardzo trwały

Fakt.

 

konstrukcyjnie to już muzeum

Tak - dałnsajzing i ekoterroryści (nie mylić z naprawdę troszczącymi się o planetę ziemię) zabili go. Naszczęście sporo tego jest/zostało na świecie.

 

P.S. Obyś był równie (nie)zadowolony z nowego napędu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3-4 litry za dużo, wobec nowszej konkurencji o podobnych, a częściej lepszych osiągach. Silnik pięknie brzmi i jest bardzo trwały, ale konstrukcyjnie to już muzeum

 

zgadzam się ze wszytskim. Też chciałbym mieć 2.0 EcoBoost (240 PS) bo mniej pali, mniejsze opłaty za pojemność, większa moc itd (chodź dźwięk silnika już nie taki jak 2.5T). Tylko nasuwa sie jedno pytanie... ile to pojeździ... jak teraz są silniki 1.0 EcoBoost 125 PS to ja nie wiem... obym się oczywiście mylił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier fany, koło fajne i widać że samochód dopieszczony, ale... tuningowanie fabii zawsze chyba będzie wywoływać u mnie tylko ironiczny uśmiech na twarzy... co pod maską siedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko zrobione ze smakiem. Nie za dużo nie za mało :P a lampy prezentują się / pasują świetnie. No i ten kolor :song:

Śmiało mogę powiedzieć że jest to jedna z nielicznych (jak nie jedyna) fabii która mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ideału brakuje jej felgi C ałej w czerni, do tego czarne lusterka i dach, ew. zderzaki od RS. Co do serca to się nie wypowiadam, bo widziałem jakie cuda Krzychu z tego 1.2 wyduszal :evil::mrgreen:

 

A co do wyglądu jeszcze, to Krzychu, weź wklej foto na 16 i bez zmian :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego czarne lusterka i dach

 

lusterka czarne prawdopodobnie będą, dachu raczej nie bo trzeba by folię naklejać a tego byśmy nie chcieli.

 

ew. zderzaki od RS

 

tył już jest od RS, a przód za jakiś czas...

 

Co do serca to się nie wypowiadam, bo widziałem jakie cuda Krzychu z tego 1.2 wyduszal :evil:

 

no właśnie :mrgreen::kox: szybka jazda to dla niej nie problem, a jak fajnie robi się przed nią pusty lewy pas :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.