Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kempus, szczerze powiedziawszy to mam plan kupić inne auto, żeby było kiedyś dużo warte. Celuję w E-klasę na dużym wypasie. I do garażu ją. :mrgreen:

 

Mnie marzy się Alfa 75 3.0 V6, ale to może kiedyś jak dorobię się garażu bo szkoda byłoby ją trzymać na zewnątrz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziuubek napisał/a:

to ile by za gwinta wzięli ??? :shock:

 

 

Jak to ile? Z montażem przynajmniej 10x więcej...

przecież przy założeniu gwintu jest mniej roboty niż przy wrzuceniu samych sprężyn!

 

Zakładając gwint ściągasz cały amor wraz ze sprężyną w 1 kawałku, montujesz amor gwintowany i już... potem tylko zbieżność/kąty.

 

Przy zmianie sprężyn musisz wyjąć amortyzator, posiadać coś takiego jak ściągacz do sprężyn żeby rozkręcić kolumnę. Wyciągasz stare, zakładasz nowe sprężyny, skręcasz całość do kupy i montujesz na auto... później to samo zbieżność/kąty.

 

Przy zmianie samych sprężyn jest przynajmniej 2x więcej roboty. Gwinty TA Technix są tak śmiesznie tanie że nie ma sensu wrzucać sprężyn i być skazanym na 1 obniżenie bez możliwości regulacji ;)

 

A lupiszon fajny :) Poszukaj tylko ori kapslów od RMów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę parę fot mojej "pieszczochy". Ogólnie rzecz biorąc to w lipcu będę się zabierał za korektę lakieru gdyż jest już trochę zmęczony. Ma sporo swirli po myjniach, trochę rys no i najwięcej roboty czeka mnie przy masce gdyż ma już trochę odprysków od kamyków. Póki co są "zaślepione" dobranym według kodu lakierem bazowym, który muszę trochę przeszlifować, wyrównać potem z powłoką, pokryć klarem, wyszlifować na równo i dopiero mogę myśleć o korekcie.

 

graphic5.jpg

 

graphic4dt.jpg

 

graphic3m.jpg

 

graphic2vr.jpg

 

graphic1z.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.