Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

O kuźwa... chyba jedno z najlepszych aut jakie tutaj sa

 

Taką kupiłaś czy sama modziłaś?

samomodzona ;) w sumie 6 lat budowana ;)

Ja też
cebulka jakbyś chciała sprzedać felgi to biorę
zapiszcie się w kolejkę :lol:

 

a co do mietkowych kapsli - felgi z merca, to kapsle z merca, nie będę wstawiać z opla, bo dla mnie to wioską zalatuje. Jedynie nad czym się zastanawiam, to czy nie zrobić dla beki customowych z wygrawerowaną cebulą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumiem, że większości z Was spędza to sen z powiek - felgi z mercedesa na oplu. A mnie już nie chce się czytać dywagacji nad takimi pierdołami. Czy w życiu też kierujecie się podobnymi zasadami? Nie założycie butów Nike do koszulki Puma? Co tam, że VB fajnie zrobiona, dobry spas, koło super wygląda, środek też po modach, jest naciąg, jest nisko no i jest V6 :good:

Ale to w dalszym ciągu Opel z felgami od Mercedesa ehh.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że większości z Was spędza to sen z powiek - felgi z mercedesa na oplu. A mnie już nie chce się czytać dywagacji nad takimi pierdołami. Czy w życiu też kierujecie się podobnymi zasadami? Nie założycie butów Nike do koszulki Puma? Co tam, że VB fajnie zrobiona, dobry spas, koło super wygląda, środek też po modach, jest naciąg, jest nisko no i jest V6 :good:

Ale to w dalszym ciągu Opel z felgami od Mercedesa ehh.... :thumbdown:

 

 

Bardzo trafnie to ujales :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - Vectra ładnie zrobiona, felgi świetne, wnętrze wręcz obłędne ... ale znaczek Mercedesa pasuje do tego auta jak wszelkiego rodzaju znaczki Turbo, Extra Super V12 64V przyklejane w agrotuningu.

 

To tylko moja osobista opinia (choć nie odosobniona jak widać) i szanuję pozostałe, ale argumenty Tomka są nieco z d...y - a tym bardziej jego oburzenie, bo przecież jesteśmy na forum - a to miejsce do wyrażania opinii i dyskutowania właśnie.

No chyba, że można tylko chwalić - jak nasz rząd ;)

 

Jedynie nad czym się zastanawiam, to czy nie zrobić dla beki customowych z wygrawerowaną cebulą :D

Bardzo fajny pomysł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, moje argumenty być może są dla Ciebie z d...y a mnie męczy czytanie takiego pitolenia :zly: Cofnij się kilka stron wcześniej tutaj lub w innych tematach (mimo, że OT) rozdrabnianie się nad każdą pierdołą i poprawianie jeden-drugiego. Zobacz ile spamu zostało naklepane z wyborem Pb 95/98...

Znaczek merca nie jest żadnym WT czy chęcią powiększenia swojego EGO. Raczej trzeba pochwalić, że taki fajny wzór felg podpasował do VB.

 

Koniec tematu z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Wawie jeździła (jeździ?) fabia mkI z felgami od 964/993, świetnie to wyglądało - to po pierwsze, po drugie miała, z tego co kojarze, dekielki z prosiaka właśnie i nadawało to fajny smaczek całości. Znaczek skody na tych felgach byłby żenujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał bardzo ładna W202

dziekowac, i tutaj koncza sie pozytywy, pod maska cale 1,8 :lol:

Wiecej fot? a prosze bardzo.

 

 

W zeszlym roku bylo jeszcze tak:

a jest...

 

Wiecej info na forum w202.pl ;)

 

Wielkość zdjęć nie zgodna z regulaminem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak nie mozesz czytac to nie czytaj to jakis przymus?

 

Tak jak polowa tego forum musi czytac teksty "na glebe" , "co za koza" tak samo ktos moze uslyszec ze mu sie nie podobaja dekle na felgach. Ten temat nazywa sie nasz pkeszczochy i moga byc opinie pozytywne i negatywne, chyba ze zmienimy nazwe na "wychwalaj moje auto". Chyba niektorzy nie rozumieja idei forum.

 

Co do osob ktore bronia dekle. Jak by ktos do hondy wlozyl silnik od jakies emki i naklei na klape m power to tez byscie uwazali to za normqlne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos do hondy wlozyl silnik od jakies emki i naklei na klape m power to tez byscie uwazali to za normqlne

Daj lepszy przykład :D

http://www.estblshd.com.au/lotus-exige-type-r/

 

poza tym znaczek mpower nie przystoi na większości bmw - wszystko kwestią umiaru i dobrego smaku. Osobiście lubię mezaliansy na zasadzie 'auto dla ludu z felgami od bentleya', ale nigdy na odwrót.

 

podany przeze mnie wyżej przykład uważam za ok ;)

jednocześnie nie uważam, aby napis lamborghini na zaciskach aszóstki (pod warunkiem, że zestaw naprawdę pochodzi z lambo) Griffe należało zedrzeć ;)

 

KONIEC TEMATU Z MOJEJ STRONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tych Alphardów to tylko ori dekielki mercedesa reszta to będzie wiocha, tak samo jest wiochą kupowanie chińskich podróbek Np. BBSów i obklejanie dekielków czy rantów felg naklejkami BBS, normalnie wtedy jest +100 do respektu :kox: poza tym koła są spasowane z nadkolami, jest naciąg i ogólnie pasują do auta a o to chodziło, reszta komentarza jest zbedna

a tu jeszcze dla wszystkich którym nie pasują felgi z innymi dekielkami

 

934755_509870042406544_1022587910_n.jpg

seat Leon Mk1 na kołach Porsche i z hamulcami z Porsche no wiocha jak cholera :lol::lol::lol::lol::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Wawie jeździła (jeździ?) fabia mkI z felgami od 964/993, świetnie to wyglądało - to po pierwsze, po drugie miała, z tego co kojarze, dekielki z prosiaka właśnie i nadawało to fajny smaczek całości. Znaczek skody na tych felgach byłby żenujący.

 

 

Chyba nawet kiedyś mi mignęła przed oczami;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.