Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

... rdzę na prograch i blachę ...

Powiedział właściciel BMW :lol:

 

Żeby nie było - bardzo lubię tą markę :good:

 

Ale tak jak w przypadku Alfa Romeo zdaję sobie sprawę z minusów i nie "pierdzę" oh'ami i ah'ami nad każdym produktem z tym znaczkiem. Myślę, że obiektywizm to podstawa - jak w wielu dziedzinach życia.

 

A jak jeździłeś rzęchem to przykro mi - ale trzeba naprawdę mieć małe pojęcie o motoryzacji żeby odnosić to do ogółu marki od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, napisałem, że nie wykluczam tej marki bo może przejażdżka dobrym egzemplarzem z v6 pod maską zmieni moje zdanie. Rodzice mieli 156 prawie nową, ale to lata temu i nie miałem okazji tego samochodu wtedy prowadzić wiec się nie wypowiadam. Jedyne co bardzo mi się spodobało to fotele. Jako takie pojęcie o motoryzacji jednak mam, obracam się w środowisku handlarzy samochodów, mój ojciec sam nim byl, sporo aut juz objeździłem. Dla mnie numerem 1 są marki premium i to wcale nie przez jakąś otoczkę tylko o wiele lepsze wyciszenie, prowadzenie i ogólnie odczuwalną wysoką jakość ;) Nie jestem żadnym fanbojem i uważam, że auto wybiera każdy takie jakie mu odpowiada, dla mnie najlepsze na świecie może być bmw, ale nikomu nie staram się tego wmawiać bo każdy ma swój gust, no i kieruje się czymś innym przy wyborze samochodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, e36ace, a scirocco jak oceniacie ? :mrgreen:8-):evil:

 

Ładny z zewnątrz, bieda w środku.

Jak kilka VW w ostatnich latach - progres, że z zewnątrz zaczynają jakoś wyglądać.

Może w końcu po latach zatrudnili jakiegoś stylistę/projektanta (albo znowu kogoś podkupili jak swego czasu Da Silvę z Alfa Romeo do Seata ;) ... chociaż patrząc na nowe Seaty może go po prostu zabrali z Seata do VW :) ).

 

To oczywiście tylko i wyłącznie moja prywatna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
gary, w nowym autoświecie albo motorze Sciro przegrało z ceedem i jeszcze czymś, wiec juz mnie nic nie zdziwi na tym świecie :mrgreen:

 

Od lat nie kupuję już Auto Świata bo to gazetka propagandowa Niemieckiej motoryzacji. Ale skoro piszesz że już nawet w ich testach VW nie wygrywa to musi być już naprawdę cienko z autami dla ludu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.