Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

 

Nie wiem czy jest to odpowiedni temat, ale zdecydowalem sie napisać tutaj. Zdaje mi sie, ze jesteście osobami, które wrażenia estetyczne traktują jako priorytet, a do takich dylematów należy mój aktualny.

 

Jestem właścicielem Leona 1M, zdjecie nizej , po zakupie auto mialo srebrne felgi, ktore po renowacji nabraly koloru jak na drugiej fotce. AKtualnie oddalem koła do ponownego malowania , i ogarniania , bo po 3 sezonach nie wygladaly tak , jak lubie.

 

I tutaj moje pytanie , Esteci. Jaki kolor widzicie na tych felgach, na tym aucie? Licze na propozycje, sam nie wiem co mnie juz interesuje, wlasnie wpadlem na pomysl koloru podobnego do tego na lakierze VW LINK KLIK

 

Co o tym myslicie? Troche ciemniejszy niz ten, ale klimat zrozumiecie.

 

Oto fotki auta :

 

Takie były wczesniej :

 

UJUVMV8.jpg?1

 

Teraz takie :

 

rwFkvDv.jpg?1

 

Licze na podpowiedzi

 

Pozdrawiam

 

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zadnego eibacha nie bedzie :D mam -15mm wzgledem serii, i nie ma sensu dokladac 3 tys zł. tylko po to, zeby obnizyc o kolejne 15 mm.

 

No to mi nie pomogliscie, jedni , ze grafit , inni , ze srebrne. Porobione.

 

Od teo grafitu chcialem wyjsc w ciemne kierunki + ciemne znaczki , to prawda.Ale dalej sam nie wiem.

 

Na szczescie, dostane jedna pomalowana na srebrno, i bede sie wtedy decydowal. Do tego sprobuje inny odcien grafitu ogarnac, i bede musial wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi nie pomogliscie, jedni , ze grafit , inni , ze srebrne. Porobione.

 

Kurde a czego się spodziewałeś? Gusta są różne a Twoje auto się Tobie powinno podobać. A gdyby wszyscy tutaj napisali maluj na różowo? :-]

 

Ja też byłbym za jasną, najlepiej białą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wal na prawą stronę jasne, a na lewą grafit... i po problemie :D

Ja tak zrobiłem z kołpakami na zimę bo mam 2 komplety i nie mogłem się zdecydować :P

 

Ps. chciałbym zobaczyć minę tego kto by mi je chciał zajumać i zobaczy co jest na drugiej stronie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.