Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

_Shadow, jak dla mnie to efekty polerki widać, szczególnie jak zajdzie słonko wszystko się w nim ładnie odbija

 

Evo, zgadzam się z Tobą :-]

daniels81, nie puszka plaka tylko tak wygląda smart dressing na plastikach toledo a aparat spowodował że się tak bardzo błyszczy, ogólnie plastiki odzyskały po nim piękną czerń a i szare wyglądają super wkońcu znalazłam środek do plastików, po który efekt bardzo mi się podoba :)

 

rychu, dzięki, a pedał sprzęgła nie brudny tylko już trochę wytarty :-] chcę właśnie zmienić na nakładki aluminiowe coś w stylu takich jak ma Muti i Maru123 ;) ale wszystko w swoim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odgrzebuję ;) bo mam nowe info na temat grubości powłoki w mojej niuni. Wczoraj na lokalnym spocie a4 klub jeden z klubowiczów miał ze sobą miernik blue technology MGR-10FE i pomiary wyszły normalnie - czyli powłoka od 120 do 160 um, wnęki drzwi, słupki od środka itp 80 um. I teraz pytanie który miernik mówi prawdę :P Poprzedni czyli prodig tech GL-6S czy ten blue technology :).

 

Wydaje mi się biorąc pod uwagę że 25 um jest nie możliwe do uzyskania nawet przez maszyny lakiernicze w fabryce to chyba drugi pomiar jest poprawny a więc auto spokojnie można poddać polerce mechanicznej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam jak komfort to 14" i profil 65 a jak wygląd to 17-18 225/40/18 i gwint :good:

w tym aucie na 14" wchodzila opona 175/80/14 :lol:

 

18" i 215/40 lub 225/40 i jest tez "baloniasto". Kumpel smigal 200 konnym autem z 215/35/18 i tez dawal rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto chodzi jak dla mnie te opony mogą być ale tak jak pisałem auto to robi max 10 tyś rocznie więc się tym nie przejmuje ale w koleinach to jest tragedia hehe. Ale jak idę na parkingu po auto i widzę takiego laczka to banan na twarzy a inne przy tym wyglądają jak oponki do rowerów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.