Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obie jedynki poszły w dobre ręce, a ja postanowiłem przesiąść się do czegoś wciąż niezawodnego lecz odrobinę gorszego, wygodniejsze i z klimą :D

kojak, a dziękuję Ci bardzo, na przyszły sezon liczyłem na 18 i air ale skończy się na wyciaganiu po gradobiciu i nowym lakierze:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie ogarniam jak po na prawde ladnej 407 mozna bylo tak zepsuc nastepce. 508 to samchod zupelnie bez wyrazu.

 

Tez mi sie chyba bardziej podobalo 407, szczegolnie Coupe. Co do 508 to jest sporo wieksza, szczegolnie z tylu i bagaznik. Materialy i wypas tez lepszy. U nas zdecydowalo 'value for money', dobra oferta na leasing, no i cena 50k mniejsza niz Superb/Passat w takim wypasie. No i jakos lubimy te Peugeoty, obecnie mamy 5 szt. w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

siwyjac, Alfa wygląda zacnie :song::song: . Zgaduję że po srebrnej Cytrynce, efekt jaki uzyskałeś na czarnej Alfie, wywołał u Ciebie banana na twarzy? ;)

 

Z czego wykonane są "ramki" lamp przednich i tylnych w Mito? - to plastik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, Alfa to mój pierwszy raz z korektą taką prawdziwą.

Na pikusiu tylko UC testowałem maszynowo. Cytryna idzie pod pady na wiosnę.

Jak na drugi dzień zobaczyłem Alfę w pełnym słońcu to :shock: , banan na twarzy przez cały dzień, zresztą ten lakier jest bardzo fajny. Czarny z czerwonym podkładem (nero etna)

Co do ramek lamp to na 60% jest raczej metal, ale głowy za to nie daję.

 

Ale ja i tak wolę swój srebrny autobus... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.