Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie chlopaki:) kolor miazdzy w sloncu bo ma czerwone ziarno ale az wstyd takie zdjecie wrzucac bo lakier zmasakrowany ze masakra.

 

Wiadomo, że nie ma zdjęć z bliska, ale te zdjęcie które są, no to lakier nieźle się świeci :song: Ale kolor super. Do utrzymania, patrzenia na niego i ogólnie fajny :) Do takiego dużego auta, jak najbardziej :good:

Jedynie może dystans po 10mm na każde koło i już by było całkiem git.

Jaki silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wujaszek miał parę lat wstecz taką Alfe, kopniętą na 200 kucy :) Ale ogólnie to była konkretnie porobiona przez jakąś niemiecką firmę, od zawieszenia, obniżone, utwardzone, poprzez większe hamulce, na układzie kierowniczym kończąc, wiem, że miało zmienioną przekładnie, miała o połowę mniej obrotów kierownicy od skrajnych. Chyba tylko półtorej w lewo i półtorej w prawo? Możliwe? Dawno to było i nie pamiętam dokładnie :) Auto było szaro-grafitowe :) Ale chodziło to pięknie, zawias i hamulce dawały radę, jeździło to jak gokart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR to AR piękna jak wszystkie:D jesteś kolego na alfaholicy?

 

[ Dodano: 15 Lipiec 2013, 16:58 ]

Dzisiaj ogarniałem tak z lekka autko , po wkacjach rodziców bo trochę syfu było , więc świeże fotki , autko jeszcze nie moję tylko Taty , ja jezdzę ,ogarniam całą kosmetykę , nie zarzynam jak to inni młodzi i gniewni , szanuję , więc sądzę że mogę się do niego przypisać .Autko przed korektą

 

imag0780__331874.jpg

imag0781__393664.jpg

imag0784__217380.jpg

imag0787__934800.jpg

imag0791__809669.jpg

imag0795__38809.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR to AR piękna jak wszystkie:D jesteś kolego na alfaholicy?

 

 

jestem na alfaholikach, ale bardziej sie udzielam na alfaclubie, tamten klub jest mi blizszy :)

 

co do alfy 159- auto super, silnik super, jedyne co to bys musial popytac o automat bo 159 z automatem nie jezdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR to AR piękna jak wszystkie:D jesteś kolego na alfaholicy?

 

Nie chcę się logowac na tamtym forum a widzę, że jesteś fanem marki.

Powiedz mi co sądzicie tam o Alfa Romeo 159 2.4 JTD w Automacie z 2006"?

 

wszystko zalezy na jaką sztukę trafisz , jeżeli dobrze trafisz bd bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z racji tego iż pomagałem koledze Bio w fotografowaniu jego BMW to i mój czarnuch załapał się na kilka zdjęć. Lakier w stanie średnim dla nas dla reszty świata: "panie fabryka" ("korekta" ręcznie UC na Tri).

Aktualnie na aucie leży:

AB Cherry Glaze;

Colli 476

i oczywiście SONAX BSD 8-)

 

Zestaw taki można powiedzieć całoroczny, ale nie mam za bardzo czasu :( ani miejsca :/ na częste, a jakże przyjemne prace przy aucie. Poza tym brak garażu i czarny lakier dają popalić :kox:

 

Na oponach Tygodniowy VP TTD; a na felgach jeszcze żyjące FK HI-temp.

Na szybkach oczywiście budżetowo Rain-X a wewnątrz PB NL (pożyczony od kumpla ale już wiem że SG APD cenowo bardzo OK ale wiadomo 8-) )

 

A teraz dość gadania zapraszam do oglądania i komentowania :D

 

fx1u.jpg

rzyx.jpg

3xux.jpg

oo7o.jpg

 

a tu chyba chcieliśmy uchwycić kropelki ale coś nie wyszło :roll:

uimi.jpg

 

Dzięki za uwagę:)

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był, ale komuś bardziej się przydał :/

Obrazek

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nowy nabytek.

cała Holandia przejechana w każdym kierunku, aż znalazłem to co chciałem.

Obrazek

 

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

fajne autko :good:

 

zabawa łopatkami znudzi ci sie po kilku dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.