Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam 530d z tym że starszy rocznikowo ale też nie narzekam. Zastanawiam się nad zchipowaniem jeszcze

Znajomy robił w R-Performance na mineralnej w Wawie(wtedy MR-Motors) x5tkę 3,0d zadowolony :-]

Ja też tam robiłem,fiatowskiego klekota,w sumie 80k natłuczone od zabiegu i hula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, umyłeś przed sprzedażą

 

Si, i felgi z sześćdziesiątki założyłem, do czasu, aż się zrobi ;)

 

Domel - ja Cię jakoś nie widuję ;> Czuje się prześladowany, w pracy, w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Augustowie masz bardzo dobrego speca od BMW :good:

Tak, wiem ;) Byłem już nawet na 'wizycie' u Osewskiego.

Znajomy robił w R-Performance na mineralnej w Wawie(wtedy MR-Motors) x5tkę 3,0d zadowolony :-]

Ja też tam robiłem,fiatowskiego klekota,w sumie 80k natłuczone od zabiegu i hula ;)

Orientujesz się mniej więcej ile kosztuje taki zabieg? Miałbym porównanie cen u nas a w Wwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem do innego wątku, ale ... mój nowy pieszczoch

 

to masz jeszcze minimum 100kkm bezawaryjnej jazdy, amorki i sprzęgło powinno bez problemu wytrzymać może z wyjątkiem łożyska w skrzyni które lubi polecieć przy 200kkm ale 2k PLN sprawę załatwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzynki nie msuza gonic diesli... Dajmy przyklad taki: kazdy diesel ma turbine, dokladajac turbine do silnika benzynowego silnik diesla nie ma szans z benzyna, nie ma co porownywac diesla z turbina a benzynki bez!! Koneic tematu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.