Jump to content

Firma do wykonania dziewiczego detalingu


Guest sven

Recommended Posts

ko0ledzy proszę o radę posiadam nowe auto forda s-maxa w kolorze ice white .Byłem dzisiaj we Wrocławiu w dwóch firmach , które się tym zajmują.Pierwsza stwierdziła , że zrobi mi auto w najnowszej nano technologi z USA na parę lat , a że auto nowe to zamkniemy się w kwocie około 1000 zł.Druga firma też w nano technologi cena 760zł ,ale musi zamówić środki bo ich nie posiada.

co Wy na to.

Link to comment
Share on other sites

właśnie dzięki temu forum i szybkiej wiedzy zaczerpniętej tu zaskoczyły mnie te firmy swoją ignorancją do klienta i jego ewentualnej niewiedzy na temat .Cena wydaje się też nie mała.

Link to comment
Share on other sites

Obiecać każdy może,sam się zastanów czy możliwe jest zabezpieczenie auta na parę lat?.Było już parę wątków o super firmach(obiecujących znakomite efekty).Pamiętaj ,że za 1000 złotych można kupić fajne kosmetyki,i samemu dbać o swoje auto.

Link to comment
Share on other sites

za 1000 złotych można kupić
I to pewnie starcza na dłużej niż 10 lat ,że nie wspomnę o przyjemności obcowania ze swoim nowym nabytkiem.

sven, krotko-omijaj takie firmy szerokim łukiem. Naciągactwo nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

W jednej firmie wspominałem o forum, na co stwierdził "Panie to amatorszczyzna ,a ja mam doświadczenie",a ja się cieszę , że trafiłem na to forum.Chyba zaczynam połykać tego bakcyla z natury lubię dbać o dobry wygląd rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

WIELKIE DZIĘKI postanowiłem sam zadbać o swoje wymarzone autko warunki myślę , że mam.Pomieszczenie z temperaturą około 14 C ,chęci też , garaż również .Dopóki nie posiądę przynajmniej podstawowej wiedzy to kupię rękawicę i dobry szampon do mycia samochodu.Nigdy więcej szczotki.

Link to comment
Share on other sites

.Dopóki nie posiądę przynajmniej podstawowej wiedzy to kupię rękawicę i dobry szampon do mycia samochodu.Nigdy więcej szczotki.
:good: Za te 760 PLN zrobisz auto na taki połysk o jakim cytowani Panowie nie mają zapewne pojęcia :wallbash:
Link to comment
Share on other sites

najgorsze , że wszyscy nazywają się lub mają w nazwie słowo"profi" , a nie zaglądają do choćby tego forum.Dzisiaj po przekładce opon na zimowe całe opony , felgi i boki auta są ze smaru , który używali do opon .do smaru przykleił się brud i wygląda to tragicznie :x

Link to comment
Share on other sites

Obecnie chyba jedynym zabezpieczeniem lakieru z prawdziwego zdarzenia jest cquartz, ale i tak nie daje to pełnego zabezpieczenia. Po prostu lakier się robi na określony czas trochę bardziej odporny na różne czynniki :) Fajnie mieć super zadbane auto, ale myślę, że frajda będzie zwielokrotniona, jak po 20 godzinach roboty, potu, łez i przekleństw spojrzymy na własnoręcznie 'zrobione' auto :ad:

Link to comment
Share on other sites

sven, tą pierwszą nanotechnologię mam na połowie maski i błotniku, pewnie nazywa się glare i ma być krzemianem z dodatkiem NASA i lorda vadera ;)

powiem tak: po 3 tygodniach ledwo żyje...

a jeśli jakaś firma nie ma kosmetyków na których rzekomo pracuje, to cóż - szukaj poza wrocławiem albo weź sprawy w swoje ręce. pozdrawiam

 

p.s. wspomniałeś o cenie - kwota 1000pln dotyczy tylko zewnętrza czy kompletu z wnętrzem?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.