Skocz do zawartości

Regeneracja lamp


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jaka lampa. Najlepiej wyjąć ale jak nie da rady to staram się to jakoś sprytnie zrobić. Plus oscylacji taki że jak do wykańczania używań trizact to z wykończeniem nie ma żadnego problemu. Średnio potrzebuję ok godziny na komplet. Czasem dłużej czasem krócej.

 

[ Dodano: 15 Listopad 2012, 23:42 ]

Bo czasem jak lampa jest mocno zajechana to nie wszędzie podejdziesz. Zależy oczywiście jakie auto i jaki chcesz mieć efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie macie jakiś patent na szklane lampy Vw Golf IV ? jest sens czymś je zaatakować żeby chociaż trochę odżyły ? czy jedynie wchodzi w grę wymiana kloszy ?

 

Umyć, wyglinkować i przepolerować, zawsze coś odświeży choć cudów się nie spodziewaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salwinek91 napisał/a:

W golfie oryginały są szklane (wiem bo mam :) ) zamienniki plastik, w borze są plastikowe ;)

 

w mkIV są plastikowe ,w mk3 ,2,1 były szklane

 

mowa o oryginałach

 

Coś kolego jesteś w błędzie. Owszem w 3,2,1 są szklane ale i w 4 ori są szklane. Miałeś w ogóle styczność z tymi lampami ori? Bo widocznie widziałeś same zamienniki :P Jak bym sam nie wiedział to bym nie wprowadzał ludzi w błąd, a wiem jakie lampy mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Znalazła by się jakaś szansa na zregenerowanie moich szkieł reflektorów? Wżery od kamyczków są wyraźnie wyczuwalne pod paznokciem, więc są dość głębokie. Nie sądzę, by sam tlenek ceru tutaj wystarczył. Myślałem o wykorzystaniu pierw papierów ściernych (np. od 800 do 2500), ale boję się, że po takim zabiegu ciężko będzie wypolerować zmatowioną powierzchnię. Jakieś pomysły/propozycje? Bardzo zależy mi na oryginalnych szkłach.

 

DSC08387.JPG

 

Dzięki z góry za każdą cenną radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Znalazła by się jakaś szansa na zregenerowanie moich szkieł reflektorów? Wżery od kamyczków są wyraźnie wyczuwalne pod paznokciem, więc są dość głębokie. Nie sądzę, by sam tlenek ceru tutaj wystarczył. Myślałem o wykorzystaniu pierw papierów ściernych (np. od 800 do 2500), ale boję się, że po takim zabiegu ciężko będzie wypolerować zmatowioną powierzchnię. Jakieś pomysły/propozycje? Bardzo zależy mi na oryginalnych szkłach.

 

 

Dzięki z góry za każdą cenną radę ;)

Papier ścierny na szkle to sobie możesz od razu odpuścić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U reflektorów szklanych nie może pomóc.Dla tych, którzy mają odbłyśnik z tworzywa sztucznego. Polecam z doświadczenia zestaw do renowacji reflektorów Carex .Jestem pewien, że jest to zdecydowanie lepszy wybór niż nowy reflektor nieoryginalny.Zwłaszcza skutek będzie trwać na długo.Myślę, że to głównie dzięki jego pasty.Która działa tylko mechaniczne a nie jak i inne chemicznie. Na przykład Tempo itp. Pasty te są świetne, ale przeznaczony do nadwozia.

Polecam zajrzeć tutaj.

www.autoren.pl

Wyjątkiem wiertarki Jest tam wszystko, czego potrzebujesz.

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.