Skocz do zawartości

Dywaniki na zime


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

że żaden chyba z producentów samochodów nie robi oryginalnych gumowych z wyższymi krawędziami niż petex.

 

Volvo robi ale to zrozumiałe ze względu na szwedzkie warunki. Poza tym tam podłoga jest do tego odpowiednio wyprofilowana - nie wyobrażam sobie wkładania dywaników z burtami na płaską podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że odkopałeś jakiegoś starego "trupa", to masz jeszcze jakieś dziwne pretensje, oba produkty miałem w rękach i wybrałem to co mi bardziej odpowiadało, więc o co Ci chodzi ?

 

o to, że jak ktoś będzie miał zagwozdkę przed tą zimą, niech uzmysłowi sobie, że wysoka wysoka krawędź nie jest niezbędna do powstrzymania "zalania" wnętrza samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuje pomocy :dontknow:

 

Kupiłem ostatnio oryginalne dywaniki gumowe i wykładzinę bagażnika do civica. Jest to moja pierwsza w życiu styczność z tego typu dywanikami, całe życie welur :dontknow: nie mam pojęcia jak to czyścić, jak dbać, jak zabezpieczać itp itd :o trochę $$$ kosztowały i nie chciałbym, żeby się zniszczyły... Zależy mi na pozostawieniu oryginalnego wyglądu bez żadnych połysków no i dobrze by było, żeby się but nie ślizgał :o

 

Dywaniki wyglądają tak:

 

CVS-All%20Season%20Mats.jpg

 

Tylko, że czarne.

 

Wykładzina do bagżnika:

 

2717180793

 

Dzięki za pomoc 8-)8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, ja czyszczę oryginały u siebie przed zabezpieczeniem APC lub DG #701 (chyba to masz :-])- bezpieczeństwo sprawdzone ;). Żeby się nie ślizgało to 303 będzie odpowiedni- po aplikacji przetrzyj mikrofibrą :). Po SV Pneu trochę są na początku bardziej śliskie, ale też nie jest źle... po 2-3 dniach jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie trawię 303 na dywanikach. Moim zdaniem świetnie spisuje się Perl 1:5. Psikasz rozprowadzasz pędzelkiem, z grubsza fibrą przetrzeć a w trudno dostępnych miejscach i tak się ładnie sam wchłonie.

Dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mi nie podchodzi. Jest mało wydajny a co za tym idzie upierdliwy w aplikacji, kiepsko się wchłania w gumę co ma znaczenie jeżeli dywaniki są w kratkę i ciężko wszędzie podejść fibrą, szczególnie trwały też nie jest.

Może ktoś ma odwrotne wrażenia ale ja mam takie jak opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.