Skocz do zawartości

Dywaniki na zime


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Potrzebuje dywaniki najlepiej gumowe na zime do audi 80 B3. Mozecie polecic jakis sklep. Producenta gdzie dostane dobrej jakosci dywaniki nie drogie??

Radziłbym przede wszystkim kupić takie które w miarę dobrze pasują do wgłębienia bo od tego zależy komfort i szczelność a w konsekwencji przyjemność ich użytkowania.

Zwróć uwagę na to czy mają na brzegach rynienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dywaniki od Rezaw-plast(http://www.rezaw-plast.pl/), starszy niedawno kupił od nich gumowe korytka z wysoką burtą z myslą o zimie. Są one wykonane z czegoś bardzo fajnego, nie jest to typowa guma-lekkie, nic a nic nie smierdzą i są zupełnie matowe w przeciwieństwie do ordynarnych i błyszczących tanich koryt. Oczywiście są dedykowane do konkretnego modelu. Ja u siebie mam Petexy, fakt że jeśli chodzi o wygląd to są najlepsze, ale przy tęgich śniegach są trochę za płytkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Borka :good: , mam serię REZAW w Corolli E12 - rewelacja!!! Oryginalne które były nawet się nie umywają. PETEXA nie miałem więc się nie wypowiem, ale REZAW nie dość że znakomite jakościowo, to i ładne. No i do tego leżą IDEALNIE na podłodze :good: Trzeba pytać, do niektórych modeli mają w kolorze jasno szarym, są bardzo ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to polecam cos pomiedzy guma a materialem. U mnie dywaniki sa w wiekszosci gumowe z tym ze z wierzchu pokryte sa materialem stopionym z guma. Jest to o tyle fajne ze nie plywa w nich woda ale z drugiej strony jej nadmiar nie przesiaka przez dywaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma idealnych dywaników gumowych :o Miałem PETEX'a i SCHONECK'a - świetne bezzapachowe mieszanki gum. Pasują do auta bardzo dobrze, lecz mam wrażenie że w niekórych miejscach jest ich "za mało" (PETEX) lub "za dużo" (SCHONECK). Jakość 10/10, dopasowanie 9/10.

W tej chwili mam dedykowane POL-GUM. Pasują idealnie, jednak bardzo śmierdzą i są sztywne. W niekonserwowanych, potrafią pokruszyć się wypustki pod nogami. Jakość 7/10, dopasowanie 10/10.

O REZAW-PLAST, też słyszałem same dobre opinie. Mam tylko antypoślizgową" matę do bagażnika, po której wszystko jeździ jak na lodowisku :lol: . Dopasowanie bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dywaniki rezaw-plastu. Dopasowane są raczej tak sobie (6/10). Nie śmierdzą jakoś strasznie. Mata do bagażnika to porażka, tani plastik, na środku kwadracik antypoślizgowej gumy która się łuszczy i tragiczne dopasowanie. Bez nożyczek ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam PETEX'a, odebrałęm kilka dni temu dwa zestawy do dwóch aut i jestem bardzo zadowolony, ładna czarna miękka guma, wygląda jak po dressingu, nie śmierdzi. W zestawie fabryczne klipsy do podłogi. Takie solidne " made in germany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.