Skocz do zawartości

Odświeżenie plastików i wnętrza


blaszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego od razu allegro? zajrzyj do działu naszych partnerów i skorzystaj z ich oferty - to naprawde dużo nie kosztuje, a warto, może akurat zaopatrzysz się w większy stuff, a jako forumowicz zaslugujesz na kilka procent rabatu ;) Na pewno będzie taniej niż na allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki bardzo. Nielsena też tym używać?

 

I jeszcze takie pytanie, naoglądałem się czyszczenia wnęk auta tym środkiem ale nigdzie odpowiedzi na pytanie - czy po rozprowadzeniu tego spłukuję to potem wodą, czy ścieram szmatką? Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki bardzo. Nielsena też tym używać?

 

I jeszcze takie pytanie, naoglądałem się czyszczenia wnęk auta tym środkiem ale nigdzie odpowiedzi na pytanie - czy po rozprowadzeniu tego spłukuję to potem wodą, czy ścieram szmatką? Jak to jest?

Ja zawsze spłukuje, a resztki środka i wody wycieram mikrofibrą. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam w tym temacie, aby nie tworzyć niepotrzebnie kolejnego.

Mam mały problem z PB NL.

Kupiłem kiedyś 0,5 l, później 1 l i wszystko było ok. Rzeczywiście w miarę naturalny wygląd.

Teraz kupiłem opakowanie Galonowe i jest strasznie błyszczący.

Nawet kiedy wykończę go MF, pozostawia taki tani świecący efekt.

Ma ktoś jakiś pomysł na aplikacje ew. jakieś sugestie ?

Nie wyrzucę Galonu NL, a z drugiej strony efekt jaki pozostawia odpada.

Btw - czy jest na rynku jakiś dobrze zabezpieczający plastiki wewnętrzne produkt o zupełnie matowym wykończeniu ?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A propos nowości... czekam na Snow Cake z PA (następca Venus). Jak tylko dostanę i uda mi się przetestować to podzielę się wrażeniami. Chyba, że ktoś już miał ten środek w użyciu...? :)

 

A Venus jest wart tych pieniędzy? Bo opakowanie jest malusie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjadę, ale dopiero w wakacje, jak porządnie ogarnę się z samochodem mamy, żeby nie było obciachu, bo niestety w tym roku został bardzo zaniedbany, ale to długa historia.

A własny samochód dopiero jest w fazie powstawania, więc nie mam czym się na razie chwalić :lol:

 

Rozumiem, że jak każdy droższy dressing, jest matowy? :) Bo się zastanawiałem jeszcze nad Pearlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.