Jump to content

Quick Detailer

Recommended Posts

• Dystrybutor

Quick Detailer czyli jeden z naszych sztosik贸w 馃檪
Quick detailer z polimerami krzemowymi w sk艂adzie, pozbawiony wosku co to oznacza?
Oznacza to tyle 偶e mo偶emy go stosowa膰 na wszystkich dost臋pnych na rynku pow艂okach ochronnych bez obaw 偶e zaburzy efekt hydrofobowy pow艂oki, ma艂o tego b臋dzie od偶ywia艂 nasz膮 pow艂ok臋. Oczywi艣cie mo偶na stosowa膰 na lakier nawoskowany oraz na ja艂owy lakier, nadaj膮c mu niesamowitego szkie艂ka, 艣lisko艣ci i hydrofobowo艣ci.
Serdecznie zapraszam do dyskusji.

416000419_884142836837529_6286009832753228995_n to.jpg

• Lubi臋 to 8

Potwierdzam 馃槉 produkt zaskoczyl mnie pieknymi kropelkami i trwaloscia wieksza niz deklarujecie....do tego przyjemna aplikacja tzw.poslizg i cena bardzo konkurencyjna 馃榿 az dziwne ze tak malo znany聽

• Lubi臋 to 1

• Dystrybutor
12 godzin temu, menior napisa艂(a):

Potwierdzam 馃槉 produkt zaskoczyl mnie pieknymi kropelkami i trwaloscia wieksza niz deklarujecie....do tego przyjemna aplikacja tzw.poslizg i cena bardzo konkurencyjna 馃榿 az dziwne ze tak malo znany聽

Dzi臋kuj臋 za tak mi艂e s艂owa. Postanowi艂em do艂膮czy膰 na forum i spr么bowa膰 przybli偶y膰 nasze produkty bo s膮 warte tego zdecydowanie 馃檪

• Lubi臋 to 1

• Dystrybutor
6 godzin temu, sztefan24 napisa艂(a):

@e36ace Ja tak jak pisa艂em wcze艣niej czekam na gloss enhancera

to ca艂kiem odmienne od siebie produkty ehancer jest nastawiony g艂贸wnie na wygl膮d tutaj mamy produkt kt贸rym min serwisowane s膮 nasze pow艂oki

• Dystrybutor
1 godzin臋 temu, sparco0 napisa艂(a):

Na ja艂owym lakierze+/- jaka jest trwa艂o艣膰?

mam feedback o nawet 2 miesi膮cach, niemniej nie trwa艂o艣膰 jest w nim najwa偶niejsza bo to w ko艅cu QD

• Lubi臋 to 1

• 3 weeks later...

banalny w aplikacji i dobre efekty. Nie ma problem贸w z ci臋偶kim docieraniem smugami itd. Jak kto艣 szuka szybkiego od艣wie偶enia lakieru po myciu polecam!
Stawiam go na r贸wni z takim QD jak np od Chemotion

IMG_20200320_180114.jpg

• Lubi臋 to 5
  • Dzi臋kuj臋 1

• Dystrybutor
58 minut temu, czester napisa艂(a):

Zam贸wi艂em dzisiaj butelk臋, czy mo偶na si臋 wspomaga膰 QD przy osuszaniu?

mo偶na 馃檪

• Lubi臋 to 1