Skocz do zawartości

Quick Detailer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Quick Detailer czyli jeden z naszych sztosików 🙂
Quick detailer z polimerami krzemowymi w składzie, pozbawiony wosku co to oznacza?
Oznacza to tyle że możemy go stosować na wszystkich dostępnych na rynku powłokach ochronnych bez obaw że zaburzy efekt hydrofobowy powłoki, mało tego będzie odżywiał naszą powłokę. Oczywiście można stosować na lakier nawoskowany oraz na jałowy lakier, nadając mu niesamowitego szkiełka, śliskości i hydrofobowości.
Serdecznie zapraszam do dyskusji.

416000419_884142836837529_6286009832753228995_n to.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 😊 produkt zaskoczyl mnie pieknymi kropelkami i trwaloscia wieksza niz deklarujecie....do tego przyjemna aplikacja tzw.poslizg i cena bardzo konkurencyjna 😁 az dziwne ze tak malo znany 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 godzin temu, menior napisał(a):

Potwierdzam 😊 produkt zaskoczyl mnie pieknymi kropelkami i trwaloscia wieksza niz deklarujecie....do tego przyjemna aplikacja tzw.poslizg i cena bardzo konkurencyjna 😁 az dziwne ze tak malo znany 

Dziękuję za tak miłe słowa. Postanowiłem dołączyć na forum i sprôbować przybliżyć nasze produkty bo są warte tego zdecydowanie 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
6 godzin temu, sztefan24 napisał(a):

@e36ace Ja tak jak pisałem wcześniej czekam na gloss enhancera

to całkiem odmienne od siebie produkty ehancer jest nastawiony głównie na wygląd tutaj mamy produkt którym min serwisowane są nasze powłoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, sparco0 napisał(a):

Na jałowym lakierze+/- jaka jest trwałość?

mam feedback o nawet 2 miesiącach, niemniej nie trwałość jest w nim najważniejsza bo to w końcu QD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

banalny w aplikacji i dobre efekty. Nie ma problemów z ciężkim docieraniem smugami itd. Jak ktoś szuka szybkiego odświeżenia lakieru po myciu polecam!
Stawiam go na równi z takim QD jak np od Chemotion

IMG_20200320_180114.jpg

  • Lubię to 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.