Skocz do zawartości

BLACK FRIDAY -Rabaty do -50% na dbamoauto.pl


DbamoAuto.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszamy z największą promocją tego roku! 

Już od poniedziałku 13.11.2023 aż do końca listopada znajdziesz u nas produkty w niesamowicie niskich cenach💪

Rabaty startujące od 18 a kończące się nawet na 50%. (nie licząc pojedynczych wyjątków)

Dopiszcie do każdego zamówienia w uwagach "kosmetykaaut" a tradycyjnie dorzucimy Wam gifciki w formie testerków, naklejek, i co jeszcze naszemu pakowaczowi wpadnie pod rękę 🙂 

Fajnie jeśli pochwalicie sie w tym temacie jakie fanty upolowaliście 😀

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DbamoAuto.pl napisał(a):

Rabaty startujące od 18 a kończące się nawet na 50%.

Ponawiam pytanie z poprzedniego roku z BF (temat miał być mocno przemyślany) 🙂 

Czy jest możliwość znacznego ułatwienia zakupów i wypisanie (na stronie czy nawet tutaj) procentowych rabatów pod konkretnych producentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DbamoAuto.pl zmienił(a) tytuł na BLACK FRIDAY- nie możecie się doczekać? Przychodzimy wam z pomocą ;) Rabaty do -50% na dbamoauto.pl

@marcineke ja zrobiłem zamówienie na kilka produktów. Hybrid Glass 13 zł, ceramic detailer 22 zł, tire dressing 24 zł. Nawet jak na małe opakowania ceny bardzo fajne.

 

Szkoda tylko, że miałem komunikat "Zrób zakupy wciągu 6:30 a twoje zamówienie zostanie dziś wysłane" a nie zostało wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marcineke napisał(a):

Deturner w tabelce -50% ale praktycznie brak asortymentu....5l opakowania nie dostępne....słabo 

Niestety nie posiadamy dużych pojemności 😑

 

21 godzin temu, sztefan24 napisał(a):

@marcineke ja zrobiłem zamówienie na kilka produktów. Hybrid Glass 13 zł, ceramic detailer 22 zł, tire dressing 24 zł. Nawet jak na małe opakowania ceny bardzo fajne.

 

Szkoda tylko, że miałem komunikat "Zrób zakupy wciągu 6:30 a twoje zamówienie zostanie dziś wysłane" a nie zostało wysłane.

Najmocniej przepraszamy, zamówienie musiało wpaść dosyć późno, dodatkowo mamy wzmożony ruch z racji BF. Z reguły 99% paczek zamówionych do godziny 15 jest wysyłane tego samego dnia. Jest to również uzależnione od tego o której przyjedzie kurier, czasem jest to 15 15 czasami 16ta a zdarza się, że jest i punktualnie o 15 i wtedy robi się problem ... Pochwal się co zamówiłeś 😉 dopisałeś w uwagach kosmetykaaut? 

 

20 godzin temu, Grzechu23 napisał(a):

podbijam

również bardzo chętnie przytuliłbym 5L..
jest szansa na dostępność?

Niestety nie przewidujemy dostępności 5L na black friday ;( aktualnie tylko małe pojemności, które zjechały do nas z naszych sklepów jako nadwyżki

 

12 godzin temu, mariuszzar napisał(a):

I ja także skorzystałem z obniżek BF. Teraz czekamy na paczkę.

Świetnie 😀 pochwal się co kupiłeś. Mamy nadzieję, że dopisałeś w uwagach kosmetykaaut gdyż tylko w taki sposób jesteśmy w stanie Was zweryfikować by dorzucić gratisiki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że napaliłem się na Deturner ale z tego co macie nic nie wybrałem, 500 ml nawet na 50% rabacie nie wychodzą korzystnie.Za to zamówiłem P&S Gloss Paint do podziału między forumowiczami oraz na testy Broom z FW....zobaczymy czy rzeczywiście przesyłka dziś wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sztefan24 napisał(a):

@DbamoAuto.pl zamówiłem kosmetyki Deturner - nigdy nie miałem z nimi styczności więc fajna okazja była, żeby przetestować. Zamówienie 4601. Przy zamówieniu zapomniałem dopisać kosmetyka aut, napisałem w tej sprawie maila. Zamówienie złożyłem około godziny 9.30-10.00

IMG_20231116_131416.jpg

Niestety ale maila obsługuje zupełnie inna osoba i jedyną drogą do "identyfikacji" Was to dopisanie w uwagach kosmetykaaut. Ale nic straconego, jeśli zamówisz kolejną paczkę dopisz że Ty to Ty 😉 a wyślemy ci podwójną porcję gratisów 😉 

 

20 godzin temu, marcineke napisał(a):

Przyznam że napaliłem się na Deturner ale z tego co macie nic nie wybrałem, 500 ml nawet na 50% rabacie nie wychodzą korzystnie.Za to zamówiłem P&S Gloss Paint do podziału między forumowiczami oraz na testy Broom z FW....zobaczymy czy rzeczywiście przesyłka dziś wyjdzie.

I jak paczuszka? Masz już u siebie? Gratisiki się podobają? 😉 

 

14 godzin temu, mariuszzar napisał(a):

Zapomniałem o adnotacji. No nic, trudno 🙂

Paczkę zamówiłem ok godziny 12-13, a drugiego dnia także w południe miałem ja już u siebie. Rewelacja.

No i świetnie. Uwierzcie przy black friday nie jest łatwo do 15 spakować wszystko ale jakoś dajemy radę. Tak jak pisałem wyżej, przy zamówieniu kolejnej paczki napisz że przy ostatniej zapomniałeś dopisać "kosmetykaaut" a damy ci podwójną porcję gratisów.

 

Dla pierwszych 3 osób które złożą/ złożyły dziś zamówienie - dodtakowy gratisik w postaci kubka od firmy KIURLAB

 

a już niebawem mają wjechać czapeczki 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DbamoAuto.pl spokojnie jeszcze paczka nie dotarła...

Paczka dotarła , 21 h od zamówienia.

Niestety z gratisami które okazały się próbkami nie trafiliście, wszystkie 3 mam i znam, przekaże je dalej tym co jeszcze nie poznali tych produktów.

Towar świetnie zapakowany....polecam...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DbamoAuto.pl wczoraj odebrałem paczkę, zamówienie do punktu liquido. Nie dostałem żadnego powiadomienia, że paczka jest gotowa do odbioru, będąc przy okazji w galerii udałem się do punktu i już na stoisku widziałem paczkę. Pani nie wiedziała o co chodzi z paczką, zweryfikowała mnie tylko przez mail z zamówieniem i porównała z zawartością. Co do samej paczki to była źle zapakowana. Na dnie były 4 butelki bez żadnego zabezpieczenia i dwie wyżej owinięte folia bąbelkowy. Start na szczęście nie dużo, trzy korki, trochę ceramic detailera, glassa i dressingu do opon. Same butelki oklejone cenowkami, których nie da się ściągnąć bez śladu. Za to z plusów dostałem 4 triggery zamiast dwóch.

IMG_20231118_112409.jpg

IMG_20231118_112620.jpg

IMG_20231118_112825.jpg

IMG_20231118_112531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2023 o 13:33, sztefan24 napisał(a):

@DbamoAuto.pl wczoraj odebrałem paczkę, zamówienie do punktu liquido. Nie dostałem żadnego powiadomienia, że paczka jest gotowa do odbioru, będąc przy okazji w galerii udałem się do punktu i już na stoisku widziałem paczkę. Pani nie wiedziała o co chodzi z paczką, zweryfikowała mnie tylko przez mail z zamówieniem i porównała z zawartością. Co do samej paczki to była źle zapakowana. Na dnie były 4 butelki bez żadnego zabezpieczenia i dwie wyżej owinięte folia bąbelkowy. Start na szczęście nie dużo, trzy korki, trochę ceramic detailera, glassa i dressingu do opon. Same butelki oklejone cenowkami, których nie da się ściągnąć bez śladu. Za to z plusów dostałem 4 triggery zamiast dwóch.

IMG_20231118_112409.jpg

IMG_20231118_112620.jpg

IMG_20231118_112825.jpg

IMG_20231118_112531.jpg

Na którym punkcie odbierałeś przesyłkę? Napisz którego produktu wylało się najwięcej a wyślemy ci w gratisie jeszcze jedną sztukę plus gratisy. Za Cenówki przepraszamy ale Deturner jest Marką, która zjechała nam z wielu naszych sklepów stacjonarnych stąd różnokolorowe cenówki- gdyż takie były na tych sklepach

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sztefan24 napisał(a):

@DbamoAuto.pl dzieki za chęci ale nie róbmy problemu z wysyłkami jak wylało się 50 gramów tire dressingu. Cenowki też da się wybaczyć, myje środkiem a nie butelka. Nie róbmy też problemu komuś na punkcie, pani była bardzo miła 

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do kolejnych zakupów 😉

Mamy do rozdania 3 kubeczki z Kiurlab więc dla pierwszych 3 osób będą gratisy plus kubeczki 😉 pamiętajcie by dopisać w uwagach do zamówienia "kosmetykaaut"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy odwiedził nas Kiurlab. Testerki 150ml do każdego zamówienia z kosmetykiaut, losowo Kubki oraz najważniejsze - dla pierwszych 5 kupujących z kosmetykiaut za minimum 150zł megaporządna 😁 czapeczka z haftowanym Logo Kiurlab🧢

Nie zapomnijcie o dopisaniu w Uwagach do zamówienia "kosmetykaaut" jest to warunkiem otrzymania gratisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DbamoAuto.pl zmienił(a) tytuł na BLACK FRIDAY -Rabaty do -50% na dbamoauto.pl
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.