Skocz do zawartości

BINDER Towel & Pad Cleaner - pranie mikrofibr, aplikatorów i padów polerskich


BINDER

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Binder Towel & Pad Cleaner - produkt do prania ręczników, padów i aplikatorów

374775327_688817576599162_3025098952195080376_n.jpg.b5813e6a9fae032aae568f7475eae8d0.jpg

Towel & Pad Cleaner to produkt, dzięki któremu wypierzemy ręczniki, pady i aplikatory, pozbawiając je wszelkich zabrudzeń nawet tych najcięższych. Produkt posiada świetne cechy piorące, sprawnie i szybko usuwa zanieczyszczenia z powierzchni, na których się znajdują. Towel & Pad Cleaner nie tylko świetnie sprawdzi się jako detergent do prania, ale także posiada cechy regenerujące, polepszając absorpcje wody przez ręcznik.

Sposób użycia:

  • przed użyciem produktu załóż gumowe rękawice,
  • dodaj produkt do gorącej wody i delikatnie zamieszaj, by uwolnić produkt,
  • myj ręcznie przez ok. 5-10 min następnie wypłucz w czystej wodzie,
  • produkt jest wyjątkowo mocny, dlatego zaleca się pranie mocnych kolorów osobno by uniknąć zabarwienia.

Rozcieńczenie:

  • lekkie zabrudzenia: 1:2000
  • średnie zabrudzenia: 1:1000
  • mocne zabrudzenia: 1:500

Produkt sprawdzi się także w pralce, do ręcznego czyszczenia padów oraz w padwasherze.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
40 minut temu, BINDER napisał(a):

@Domel  Najlepiej sprawdzić zużycie wody w Twojej pralce na cykl prania. I według podanej tabeli rozcieńczenia policzyć 🙂 Prawdopodobnie będzie to między 30-50ml.

Dokładnie. Wlałem 30ml dziś. Powiem szczerze pierwsze wrażenie bardzo pozytywne - wyciagnołem wszystkie szmaty - i bardzo mięciutkie w dotyku.

A jestem dość świeżo w sprawdzaniu bo wczoraj taka sama ilość szmat prałem w tym samym systemie ale w CarLabie i takiego efektu "puszystości" nie miałem w rękach.

Nie bede wysuwał jeszcze wniosków. Wypowiem się jak zuzyje pół butli finalnie 🙂

2023-09-20-13-06-52.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.