Skocz do zawartości

Chemia na bezdotyk


Radu5

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, tak pomyślałem że może lepszym rozwiązaniem byłoby posiadanie własnego opryskiwacza i chemii do mycia na myjnie bezdotykową, która by była neutralna dla wosków, co moglibyście polecić z chemii citrus foam ? Opryskiwacz ilu litrowy na autko typu kombi wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mocno rozważałem Bilt Hamber Touch-Less, szczególnie po wszystkich pozytywnych recenzjach na YT (Forensic, Pan etc.) ale coś nie da się od jakiegoś czasu znaleźć tego nigdzie w sklepach. Wycofane z PL? 🤔

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
8 godzin temu, krissokrosso napisał(a):

Sam mocno rozważałem Bilt Hamber Touch-Less, szczególnie po wszystkich pozytywnych recenzjach na YT (Forensic, Pan etc.) ale coś nie da się od jakiegoś czasu znaleźć tego nigdzie w sklepach. Wycofane z PL? 🤔

Jeszcze z 3-4 dni cierpliwości 😀

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dodam mój głos na tak. Bh af plus 3l marolex i końcówka 120*. Jak ktoś lepsze kombo widział to będę zaskoczony. 

Dokładnie takiego kombo używałem dopóki nie zostawiłem opryskiwacza na bezdotyku i ktoś się nie bał i za*ebal robi mega robotę i mega szybko, różnica pewnie niezauważalna ale może BH Touch Less minimalne lepiej doczyścić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także podsumujmy najlepiej opryskiwacz minimum 2l, ale lepiej 3l by nie musisef pompować ciągle z dysza 120 stopni.

Do tego chemia Bilt Hamber Touch Less, szkoda że nie ma mniejszych opakowań na przetestowanie. 

Czy może inna chemia no citrus foam na początek ?

I czy taka kombinacja na pewno nie ruszy mi wosku na aucie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podesłać linka do tej końcówki 120 stopni? W necie widzę same 80 stopni i 110 stopni...
Ja lokalnie w obi kupilem takie:
https://www.obi.pl/czesci-do-urzadzen-do-opryskiwania/marolex-zestaw-3-dysz-herbicydowych-z09j3/p/5697479
Wg mnie do oprysku ważniejsza jest średnica otworu tak aby płyn był szybko podawany, a kąt wylotu 110* jest aż nadto wystarczający
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coove a nie iem czy moja też nie jest 110 i czy się nie machnąłem. 110 czy 120 różnicy nie robi większej. Płaska i szeroka. Oblatujesz auto ekspresowo.

A z marolxem to końcówki nie były w komplecie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj w ciemno touchless ,drugi sezon przed nami i nie wyobrażam sobie sezonu zimowego bez tego specyfiku:) z ciepłą wodą ogarnia cały film drogowy praktycznie do zera i nie podjada zabezpieczenia:) a opryskiwacz tak jak koledzy piszą najlepiej 3l 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym one wszystkie się różnią, czy nie ma większej różnicy między tymi modelami ? Który z nich wybrać?

Później jest jakaś opcja przerobienia na pianownice ?

Widzę każdy ma regulację kąta strumienia, czy trzeba osobno dokupić jakąś dysze na 110 stopni?

Screenshot_2023-09-21-08-38-49-131_pl.allegro.png

Screenshot_2023-09-21-08-39-20-278_pl.allegro.png

Screenshot_2023-09-21-08-39-42-154_pl.allegro.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.