Jump to content

Chemia na bezdotyk

Radu5

Recommended Posts

Siemano, tak pomyślałem że może lepszym rozwiązaniem byłoby posiadanie własnego opryskiwacza i chemii do mycia na myjnie bezdotykową, która by była neutralna dla wosków, co moglibyście polecić z chemii citrus foam ? Opryskiwacz ilu litrowy na autko typu kombi wystarczy ?

Opryskiwacz lepiej wziąć 3l i zalać ok 1,5l rozrobionego towaru. Po pierwszym nabiciu na max nie będziesz musiał dobijać potem (lub raz maksymalnie), gdzie przy 1,5l opryskiwaczu co chwila będzie trzeba pompować.

• Lubię to 1

Sam mocno rozważałem Bilt Hamber Touch-Less, szczególnie po wszystkich pozytywnych recenzjach na YT (Forensic, Pan etc.) ale coś nie da się od jakiegoś czasu znaleźć tego nigdzie w sklepach. Wycofane z PL? 🤔

• Lubię to 1

• Partner forum
8 godzin temu, krissokrosso napisał(a):

Sam mocno rozważałem Bilt Hamber Touch-Less, szczególnie po wszystkich pozytywnych recenzjach na YT (Forensic, Pan etc.) ale coś nie da się od jakiegoś czasu znaleźć tego nigdzie w sklepach. Wycofane z PL? 🤔

Jeszcze z 3-4 dni cierpliwości 😀

• Lubię to 1

To ja tylko dodam mój głos na tak. Bh af plus 3l marolex i końcówka 120*. Jak ktoś lepsze kombo widział to będę zaskoczony. 

Dokładnie takiego kombo używałem dopóki nie zostawiłem opryskiwacza na bezdotyku i ktoś się nie bał i za*ebal robi mega robotę i mega szybko, różnica pewnie niezauważalna ale może BH Touch Less minimalne lepiej doczyścić

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1

Także podsumujmy najlepiej opryskiwacz minimum 2l, ale lepiej 3l by nie musisef pompować ciągle z dysza 120 stopni.

Do tego chemia Bilt Hamber Touch Less, szkoda że nie ma mniejszych opakowań na przetestowanie. 

Czy może inna chemia no citrus foam na początek ?

I czy taka kombinacja na pewno nie ruszy mi wosku na aucie? 

W dniu 16.09.2023 o 20:53, analyzator napisał(a):

To ja tylko dodam mój głos na tak. Bh af plus 3l marolex i końcówka 120*. Jak ktoś lepsze kombo widział to będę zaskoczony. 

Mógłbyś podesłać linka do tej końcówki 120 stopni? W necie widzę same 80 stopni i 110 stopni... 😞

Mógłbyś podesłać linka do tej końcówki 120 stopni? W necie widzę same 80 stopni i 110 stopni...
Ja lokalnie w obi kupilem takie:
https://www.obi.pl/czesci-do-urzadzen-do-opryskiwania/marolex-zestaw-3-dysz-herbicydowych-z09j3/p/5697479
Wg mnie do oprysku ważniejsza jest średnica otworu tak aby płyn był szybko podawany, a kąt wylotu 110* jest aż nadto wystarczający

@Coove a nie iem czy moja też nie jest 110 i czy się nie machnąłem. 110 czy 120 różnicy nie robi większej. Płaska i szeroka. Oblatujesz auto ekspresowo.

A z marolxem to końcówki nie były w komplecie?

• Lubię to 1

Kupuj w ciemno touchless ,drugi sezon przed nami i nie wyobrażam sobie sezonu zimowego bez tego specyfiku:) z ciepłą wodą ogarnia cały film drogowy praktycznie do zera i nie podjada zabezpieczenia:) a opryskiwacz tak jak koledzy piszą najlepiej 3l 

• Lubię to 2

Czym one wszystkie się różnią, czy nie ma większej różnicy między tymi modelami ? Który z nich wybrać?

Później jest jakaś opcja przerobienia na pianownice ?

Widzę każdy ma regulację kąta strumienia, czy trzeba osobno dokupić jakąś dysze na 110 stopni?

Screenshot_2023-09-21-08-38-49-131_pl.allegro.png

Screenshot_2023-09-21-08-39-20-278_pl.allegro.png

Screenshot_2023-09-21-08-39-42-154_pl.allegro.png