Skocz do zawartości

Gdzie myć auto własnymi kosmetykami?


lukasik69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Godzinę temu, lukasik69 napisał(a):

Katowic, Mysłowic , Sosnowca

U mnie w Będzinie - ale w godzinach popołudniowych jak duzy ruch przemija 😉https://www.google.pl/maps/@50.3279946,19.1127996,41m/data=!3m1!1e3?entry=ttu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał(a):

U mnie w Będzinie - ale w godzinach popołudniowych jak duzy ruch przemija 😉https://www.google.pl/maps/@50.3279946,19.1127996,41m/data=!3m1!1e3?entry=ttu

 

Dzięki jest to jakaś opcja , mam kawałek ale co zrobić.  U mnie wszędzie zakazy i nie wiem jakie mogą być konsekwencje jak wieczorem umyje auto na myjni gdzie są kamery. 

W Katowicach chyba chyba każda myjka sprawdzona i są zakazy. 

Pod domem myć nie mogę bo nikt z sąsiadów nie myje i boję się, że komuś będzie to przeszkadzać, mój brak ekologii 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasik69

1. Formalny zakaz a pilnowanie to jedno 😉 byleby nie było kolejek. Trzymałbym się kosmetyków biodegradowalnych 

2. Rozważ rozwiazabie mieszane pre myjnia własną chemia i rinsless.

3. Pogadaj z sąsiadami najpierw. Jak myjka stoi w garazu i opuścisz bramę to na zewn jest cicho. Może ich skręcisz w hobby 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na każdej myjni spotkałem się z zakazem używania własnej chemii. Czy ktoś tego pilnuje, nie wiem. Znając ludzi śmiem twierdzić, że przy jakiejś awarii na myjni będą szukać kogoś kogo mogą obarczyć kosztami. Temat dyskusyjny, lepiej poszukać jakiegoś znajomemu nawet tu na forum z którym przy piwku można pogadać i umyć auto bez spiny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.