Skocz do zawartości

Cleantle - Screen Wash 1:100


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Screen Wash to mocno skoncentrowany i skuteczny płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów
samochodowych. Dzięki innowacyjnej formule nie zawierającej alkoholu, pozostawia szyby czyste i
bez smug! Produkt bezpieczny dla powłok na szyby i dla produktów „niewidzialna wycieraczka”.
Produkt jest bardzo wydajny z 100ml koncentratu uzyskuje się 10l gotowego produktu. Produkt w
99% pochodzenia naturalnego i jest łatwo biodegradowalny.
ROZCIEŃCZANIE
1:100 (40ml koncentratu i 4litry wody)
W przypadku twardej wody z sieci zalecamy używanie wody demineralizowanej do rozcieńczania
produktu.

Cechy produktu:
-bezpieczny dla powłok i produktów typu „niewidzialna wycieraczka”
-99% skład pochodzenia naturalnego
-super wydajny – 20l gotowego produktu z 200ml koncentratu!
-nie zawiera alkoholu
-nie pozostawia smug
-zapach Green Tea
-łatwo biodegradowalny

 

Cena: 200ml - 22,99 zł 

screen_wash_200_202305.png_1000(1).jpeg.7090b46446137eac845fe8c4ff90b3fa.jpeg

 

  • Lubię to 6
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle

Odkąd spaliła mi zona silniczki zimą, to nie kupuję więcej letniaka i prawdę mówiąc nie widzę sensu produkcji letnich płynów. Róbcie od razu zimowy, bo w zasadzie konkurencja na naszym rynku jest znikoma, a jak wasz koncentrat jest tej jakości co inne produkty to raczej macie sukces w kieszeni.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@gprzesniak zimowy musi zawierać alkohol 🙂 A ten jest bez alkoholu więc też produkty typu hydro glass czy niewidzialne wycieraczki dłużej żyją na szybie jak tego alkoholu brak.

Zimowy będzie droższy - dużo więc nie ma sensu lać zimowego w lecie. Letnie mają też zazwyczaj alkohol ale dużo mniejszą ilość niż zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 26.06.2023 o 15:41, Cleantle napisał(a):

@gprzesniak zimowy musi zawierać alkohol 🙂 A ten jest bez alkoholu więc też produkty typu hydro glass czy niewidzialne wycieraczki dłużej żyją na szybie jak tego alkoholu brak.

Zimowy będzie droższy - dużo więc nie ma sensu lać zimowego w lecie. Letnie mają też zazwyczaj alkohol ale dużo mniejszą ilość niż zimowe.

Nie uzywam płynu letniego od 5 lat i dla mnie osobiście jest on zbędny. W lecie jak uzyje z 2-3 razy sprykiwaczy na sezon. Także czekam na zimowy bo letni w ogole mnie nie przekonuje 😉 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Cleantle napisał(a):

pamiętajcie ze plyn z alkoholem powoduje że chityna się ścina i trudniej usunąć pozostalosci po robakach z szyb 😉

jeszcze z tym problemu nie mialem 🙂 u mnie ogolnie zwykle mało owadów nawet po przejażdżce autostrada 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Moderator
W dniu 26.06.2023 o 11:04, Cleantle napisał(a):

Screen Wash to mocno skoncentrowany i skuteczny płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów

Jestem już po kilku dobrych tygodniach testów. Powiem wam, że rzadko używam płynów do spryskiwaczy ale jak już używam to obficie pryskam szybę. Wasz produkt to najlepszy letni płyn do spryskiwaczy jaki miałem do tej pory.

Pierwsza podstawowa zaleta to brak zapachu. Moja żona która ma "wrażliwy" nos i KAŻDA chemia jej śmierdzi 😄 od razu dała approvala na wasz produkt 😄

Druga zaleta która zaś mi się bardzo spodobała, to brak spienienia i dobry poślizg pod wycieraczkami. To spienienie w płynasz do spryskiwaczy zawsze było dla mnie czynnikiem de-klasyfikującym te płyny, stad używałem ich rzadko i mało. Wystarczyło jechać i psikać szyby i robiła się piana, ona gdzieś tam spływała w drodze po aucie, zostawiała zacieki, generalnie syf na lakierze. W waszym produkcie tego nie ma. Jakby to woda o wyczuwalnej mikro większej gęstości niż woda, świetnym podslizgu na moich szybach, brak zapachu, brak uciążliwej pianki i zacieków po wyschnięciu - dla mnie osobiście produkt prima sort.

Wkrótce złoże do kupy material video i nagrywki żeby lepiej to z obrazować. Ale piszę to teraz bo oczekuję identycznego produktu ale zimowego do - 30 🙂 😄 😄 😄 asap bo zima idzie 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel niestety zimowego koncentratu się nie da zrobić, żeby plyn zamarzał w -30 musisz dodać okolo 50% etanolu.

Najlepiej kupić pare baniek etanolu i rozcienczac z koncentratem i woda  🙂 jedyna wada to że będzie czuć alkohol. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.