Skocz do zawartości

Kosa spalinowa


Rekomendowane odpowiedzi


Cześć
Zapewne znajdzie się ktoś na forum kto będzie w stanie pomóc. Potrzebuję tanią kosę spalinową. Budżet mizerny bo 400zł więc będzie to typowy "chińczyk". Wstępnie wybrałem
1. https://www.castorama.pl/kosa-spalinowa-nac-bp427ca-t-1-7-km/5907510483512_CAPL.prd
2. https://www.leroymerlin.pl/maszyny-ogrodnicze/kosy-podkaszarki/kosy-i-podkaszarki-spalinowe/kosa-spalinowa-sterwins-0-75kw-25-4cm3,p441228,l3201.html
 
Mam kosiarkę z napędem firmy Sterwins i odpukać 4 lata bezproblemowej eksploatacji, nie wiem jak jest z kosami tej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tamtym roku demona z allegro, z zestawem akcesoriów za 400zl. Jak za ta kasę to mega fajna kosa. Trawę na działce miałem na 2m i szło bez zająknięcia. Tylko żyłkę trzeba dobra kupić, albo używać ostrzy.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demon czy NAC, to jeden grzyb - obydwa chińczyki, co wcale nie dyskwalifikuje z zakupu by opykać niewielką działkę. Polecam do tego kupić głowicę Tecomec Easy Feed - skończą się problemy z nawinięciem żyłki.

Ja jakiś czas temu kupiłem Riwall Angel - niby czeskie, a w środku i tak chińczyk się skrywa 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten Demon RQ580 to chyba nawet tak samo wygląda jak NAC tylko że Demon ma chyba jednolity pręt z wałem a NAC ma łączony. W necie sporo pozytywnych opinii ma Demon, tylko jak z gwarancją? Bo NACa jak kupię w markecie to w razie czego tam oddaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej podobno na łączeniu lubi łapać luz. No ale dobra nie ma co wybrzydzać przy kwocie poniżej 400zł. Wybiorę albo tego NACa albo Demona. Widzę, że Demon za taką samą kasę ma w zestawie dodatkowo dużo różnych pierdół, no i też mają go u mnie w sklepie stacjonarnym



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.