Jump to content

Druk 3D w Detailingu

Bia艂yGTi

Recommended Posts

• Moderator

@xadamx聽tak to wyglada 馃檪

tu akurat sobie wydrukowa艂em uchwyt do XFE lub XCE.聽

Jedyny minus ze nie mamy od Flexa podane jaki material polecaja oraz ile % wype艂nienia. A to bardzo wa偶na sprawa w tego typu uchwytach聽

IMG_4005.jpeg.ed831217bd0d5b097bb370eeaa8050e4.jpegIMG_4008.jpeg.e08c8904e9386f11f7674edb4cfd5ea7.jpegIMG_4009.jpeg.d9e21f5dfcf90a532f78097211a22062.jpegIMG_4011.jpeg.d544b79dff8f1f5fddc37fdc664352fc.jpegIMG_4012.jpeg.a791114e99d3496db5c2c0eee4576f6d.jpegIMG_4013.jpeg.8de642ec74f63e50fc0846c038b211ff.jpeg

• Lubi臋 to 14
  • Super 4

38 minut temu, Bia艂yGTi napisa艂(a):

Jedyny minus ze nie mamy od Flexa podane jaki material polecaja oraz ile % wype艂nienia.

Fajne.聽

Nie znam si臋 na tym ale z tego co widzia艂em to tam w specyfikacji podawali rodzaj materia艂u (PLA). Ale co do wype艂nienia to si臋 ju偶 nie wypowiadam bo jak wspomnia艂em - nie mam o tym poj臋cia.聽

Podrzu膰 jakie艣 wskaz贸wki odno艣nie tych uchwyt贸w. Zostan膮 przekazane w艂a艣cicielowi urz膮dzenia.

Jaki koszt wydruku na jedn膮 maszyn臋 wychodzi? A najlepiej za艂贸偶 osobny temat w "Narz臋dzia i 艣rodki pomocnicze" bo zaraz si臋 tu 艣mietnik zrobi a pyta艅 pewnie b臋dzie wiele.

• Moderator
46 minut temu, xadamx napisa艂(a):

Fajne.聽

Nie znam si臋 na tym ale z tego co widzia艂em to tam w specyfikacji podawali rodzaj materia艂u (PLA). Ale co do wype艂nienia to si臋 ju偶 nie wypowiadam bo jak wspomnia艂em - nie mam o tym poj臋cia.聽

Podrzu膰 jakie艣 wskaz贸wki odno艣nie tych uchwyt贸w. Zostan膮 przekazane w艂a艣cicielowi urz膮dzenia.

aaa ok faktycznie jest specyfikacja i sa w niej wszystkie informacje nie wiem dlaczego ale wcze艣niej tego nie widzia艂em wiec zwracam honor do Flexa podali wszystkie najwa偶niejsze informacje zar贸wno jaki material oraz jakie wype艂nienie a nawet ilo艣膰 lini i wz贸r wype艂nienia. Bardzo 艂adnie z ich strony 馃檪

Godzin臋 temu, darecki78 napisa艂(a):

Jaki koszt wydruku na jedn膮 maszyn臋 wychodzi? A najlepiej za艂贸偶 osobny temat w "Narz臋dzia i 艣rodki pomocnicze" bo zaraz si臋 tu 艣mietnik zrobi a pyta艅 pewnie b臋dzie wiele.

na kt贸ra. ??

• Lubi臋 to 2

Chodzi mi o przybli偶ony koszt, oboj臋tne na kt贸r膮. Bo kwestii wydruku 3d jestem ca艂kiem zielony, a maj膮c plik zawsze mo偶na podjecha膰 do jakiej艣 firmy i wydrukowa膰. A nie chcia艂bym, 偶eby krzykn臋li nie wiadomo ile.聽聽

• Moderator

no to ten co na pokaza艂em to drukowa艂 sie jakie艣 10-11 godzin juz nie pamietam koszt samego materia艂u to ok 15-16 zl , dochodzi jeszcze kwestia pr膮du. Wiadomo robi艂em dla siebie nie na zarobek聽

Z tego co wiem to w firmach bior膮 10-15 zl za godzin臋 druku ale czy to prawda to nie wiem

@Bia艂yGTi mam ogromn膮 pro艣b臋, wydrukowa艂 by艣 mi dwa takie uchwyty? Mam akurat xfe i xce i by艂yby idealne,a nie mam nikogo znajomego kt贸ry ma drukark臋 i ogarnia takie tematy. Je艣li mo偶esz to wycen mi i to plus jaka艣 porz膮dna mar偶a za sam druk i ch臋ci;)

• Lubi臋 to 1

• 9 months later...

Troch臋 mi si臋 ostatnio nudzi艂o podczas choroby, wiec 鈥

poniewa偶 od dawna dra偶ni艂o mnie wlewanie p艂yn贸w do butelek (czy to do pianownicy czy innych posiadaj膮cych 鈥瀢膮skie gard艂o鈥) bo zawsze cos mi si臋 rozla艂o, postanowi艂em cos z tym zrobi膰 i聽 narysowa艂em sobie po艂膮czenie nakr臋tki (28/410) z niewielkim lejkiem.

Teraz spokojnie si臋 nalewa i nie rozchlapuje dooko艂a 馃檪

005.jpg

003.jpg

002.jpg

001.jpg

• Lubi臋 to 3
  • Super 3

• Moderator
6 godzin temu, PawelKRZ napisa艂(a):

postanowi艂em cos z tym zrobi膰 i聽 narysowa艂em sobie po艂膮czenie nakr臋tki (28/410) z niewielkim lejkiem.

Podzielisz sie projektem? 馃檪 馃槃