Skocz do zawartości

Polerka - wykończenie


Tery

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że sam nie mam wprawy w polerowaniu, a nie chciałbym zniszczyć sobie lakieru, oddałem moją Honde do polerki człowiekowi, który się tym zajmuje. Efekt dobry, ale nie do końca. Jak patrze pod kątem to widać dużo drobnych rys. Są bardzo drobniutkie, niewyczuwalne palcem. Gość, który robił polerkę używał past 3M.

Czy po tych pastach powinny zniknąć swirle i inne drobne ryski? Zastanawiam się czy nie kupić pasty SwirlX Megsa, ale patrzyłem na zestawienie agresywnośći past i w palecie 3M jest również delikatna pasta, która powinna pozbyć się takich rysek. Na jakiej gąbce najlepiej usuwać takie ryski?

Czy po użyciu SwrilX trzeba zastosować Deep Crystal Paint Cleaner przed położeniem wosku czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze pod kątem to widać dużo drobnych rys. Są bardzo drobniutkie, niewyczuwalne palcem. Gość, który robił polerkę używał past 3M.

Czy po tych pastach powinny zniknąć swirle i inne drobne ryski?

 

Zależy których używał, ale powinny bez problemu zejść.

 

Zastanawiam się czy nie kupić pasty SwirlX Megsa, ale patrzyłem na zestawienie agresywnośći past i w palecie 3M jest również delikatna pasta, która powinna pozbyć się takich rysek. Na jakiej gąbce najlepiej usuwać takie ryski?

 

SX Megsa może być za słaby do niektórych swirlsów jeżeli będą zbyt mocne. Jeżeli już to warto użyć UC lub np. żółtego korka z 3M lub jednej z tych nowych past polerskich 3M (np. Scratch Remover). Co do gąbki to w zależności od potrzeb i wielkości tego, co chcesz usunąć. Generalnie PP powinien wystarczyć. Potem możesz sobie zrobić wykończenie FP i wtedy użyć do tego SX lub też 3M - zależy co wybierzesz.

 

Czy po użyciu SwrilX trzeba zastosować Deep Crystal Paint Cleaner przed położeniem wosku czy niekoniecznie?

 

DC1 jest cleanerem Megsowym więc jego możesz użyć przed nałożeniem wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.