Skocz do zawartości

Cleantle - Citrus Foam2


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@menior nie, miałem na myśli Twój wpis o Labocosmetica "np.taki włoski Labocosmetica Primus który latem w Itali potrafi dokonać spustoszeń", czy masz tutaj jakieś doświadczenia? z CitrusFoam (choć 1) nigdy nie miałem problemów, ale chciałem jakiś mocniejszy ale bezpieczny prę-wash i tak rozważam tę Labocosmetice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@psman  doswiadczenie? Prowadze wloskie forum i grupe detailingowa,dosc liczna i chyba jedyna niezalezna tutaj wiec  o wloskim rynku detailingowym wiem sporo 😉 w okresie letnim zgloszen z problemami z Primusem byla cala masa(u nas to nowosc ale w Itali jest od lat) u mnie w grupie,sam go tez swego czasu probowalem i nie polecam nie ze wzgledu na problemy(osobiscie ich nie mialem stosujac zima) ale stosunek jakosc-cena bardzo slaba.....na naszym rynku jest wiele i lepszych i tanszych produktow 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle  jesli to nie tajemnica mozna wiedziec czym to zostalo zastapione by zachowac skutecznosc ? I skoro mozna zastapic to dlaczego producenci nadal uzywaja wodorotlenku sodu/potasu ? Chodzi o koszta produkcji czy jest to nadal najbardziej skuteczne rozwiazanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@menior szczerze nie wiem czemu nadal używają - nie szukają nowych rozwiązań tylko korzytają z tych sprawdzonych (?) 🙂 Kiedyś wodorotlenek sodu był bardzo tani więc wtedy na pewno to rzutowało na koszt produkcji gotowego produktu. Kiedy wybuchła wojna na Ukrainie podrożał parokrotnie. Co prawda jego się daje całkiem nie wiele do gotowych formulacji więc nadal jest taniej wrzucić trochę wodorotlenku sodu/potasu niż zwiększyć stężenie innych komponentów.
U nas moc czerpiemy z wysokiego stężenia surfaktantów (komponenty myjące) i odpowiednich biodegradowalnych chelatów (nie EDTA). Do tego "ten sam" komponent nie równy od innego producenta. Np. Na rynku producentów SLESU (jeden z wiodących składników większości pian i szamponów) jest wielu mimo to jakość ich produktów jest różna. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.