Skocz do zawartości

Cleantle - Glass Cleaner


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Glass Cleaner - w 100% pochodzenia naturalnego, bez piktogramów


Glass Cleaner to skuteczny, wydajny i prosty w użyciu preparat, który pozostawi Twoje szyby
bez smug i zacieków. Posiada właściwości antypary. Składniki w 100% naturalnego pochodzenia
świetnie poradzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami na szklanych powierzchniach. Glass
Cleaner2 to produkt łatwo biodegradowalny.

 

Ceny:

500ml - 19,99 zł

1l - 29,99 zł

5l - 59,99zł

383609809_glass_cleaner_500ml_trigger_1000(1).jpg.6dc560e723ee3eb1607adac5f8f3a441.jpg


Zastosowanie:
Może być używany do czyszczenia wszelkich powierzchni szklanych.


Najważniejsze cechy:
-brak mazów i smug po aplikacji
-średni czas parowania
-posiada cechy antypary
-łatwo biodegradowalny
-składniki w 100% pochodzenia naturalnego
-nie podlega pod CLP - brak piktogramów
-zapach: zielona herbata


Sposób użycia:
1. Spryskaj zabrudzoną szybę niewielką ilością płynu.
2. Przetrzyj czystą i suchą mikrofibrą do uzyskania czystej i błyszczącej powierzchni.

 

 

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na temat nowego płynu do szyb od Cleantle padło już kilka pozytywnych słów, ale wtrącę również swoje grosiwo.

W jednym z komunikatów @Cleantle przemyciło taką informację (nie mogę się teraz do tego dokopać), że to użytkownik decyduje o czasie pracy tym płynem. Oczywiście, jest to swojego rodzaju przenośnia, ale faktycznie po pierwszym rozprowadzeniu widać, że produkt jest i nie odparowuje. Znika dopiero w fazie finalnego dotarcia, która jest przyjemnością. Pod tym względem bardzo przypomina mi Good Stuff'owy Glass Cleaner. Ja tę cechę akurat bardzo lubię, choć może być i tak, że w przypadku naprawdę brudnych szyb będzie potrzebował powtórnego podejścia.

W trakcie pracy ewidentnie bardzo fajnie czuć produkt pod fibrą. Jest taki "gęsty", ale jednocześnie się nie ciągnie, nadając przyjemny poślizg. Zapach bezpośrednio z butli średnio wyczuwalny, ale po aplikacji zaczyna unosić się w powietrzu i uprzyjemnia pracę, bo jest świeży i nienachalny. 

Nie, to nie jest reklama, sam zakupiłem butelkę i wczoraj miałem okazję podziałać więcej niż przetarcie lustra w domu 🙂

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Mumins napisał:

Na temat nowego płynu do szyb od Cleantle padło już kilka pozytywnych słów, ale wtrącę również swoje grosiwo.

W jednym z komunikatów @Cleantle przemyciło taką informację (nie mogę się teraz do tego dokopać), że to użytkownik decyduje o czasie pracy tym płynem. Oczywiście, jest to swojego rodzaju przenośnia, ale faktycznie po pierwszym rozprowadzeniu widać, że produkt jest i nie odparowuje. Znika dopiero w fazie finalnego dotarcia, która jest przyjemnością. Pod tym względem bardzo przypomina mi Good Stuff'owy Glass Cleaner. Ja tę cechę akurat bardzo lubię, choć może być i tak, że w przypadku naprawdę brudnych szyb będzie potrzebował powtórnego podejścia.

W trakcie pracy ewidentnie bardzo fajnie czuć produkt pod fibrą. Jest taki "gęsty", ale jednocześnie się nie ciągnie, nadając przyjemny poślizg. Zapach bezpośrednio z butli średnio wyczuwalny, ale po aplikacji zaczyna unosić się w powietrzu i uprzyjemnia pracę, bo jest świeży i nienachalny. 

Nie, to nie jest reklama, sam zakupiłem butelkę i wczoraj miałem okazję podziałać więcej niż przetarcie lustra w domu 🙂

 

Glass sprawdzi się też jako taki interior cleaner/qd typu przetrzyj i zapomnij do małych zabrudzeń lub po prostu odswieżenia z kurzu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mumins napisał:

Na temat nowego płynu do szyb od Cleantle padło już kilka pozytywnych słów, ale wtrącę również swoje grosiwo.

W jednym z komunikatów @Cleantle przemyciło taką informację (nie mogę się teraz do tego dokopać), że to użytkownik decyduje o czasie pracy tym płynem. Oczywiście, jest to swojego rodzaju przenośnia, ale faktycznie po pierwszym rozprowadzeniu widać, że produkt jest i nie odparowuje. Znika dopiero w fazie finalnego dotarcia, która jest przyjemnością. Pod tym względem bardzo przypomina mi Good Stuff'owy Glass Cleaner. Ja tę cechę akurat bardzo lubię, choć może być i tak, że w przypadku naprawdę brudnych szyb będzie potrzebował powtórnego podejścia.

W trakcie pracy ewidentnie bardzo fajnie czuć produkt pod fibrą. Jest taki "gęsty", ale jednocześnie się nie ciągnie, nadając przyjemny poślizg. Zapach bezpośrednio z butli średnio wyczuwalny, ale po aplikacji zaczyna unosić się w powietrzu i uprzyjemnia pracę, bo jest świeży i nienachalny. 

Nie, to nie jest reklama, sam zakupiłem butelkę i wczoraj miałem okazję podziałać więcej niż przetarcie lustra w domu 🙂

 

+1 identyczne mam odczucia a zapach jest naprawdę petarda ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Bardzo nas cieszy że nasz Glass przypadł wam tak do gustu! Tym bardziej że podeszliśmy do tematu troszkę inaczej i zrobilismy glass cleanera w 100% pochodzenia naturalnego!

Da się? Da się  😄 zaglądnijcie do tematu apc2 gdzie pokazujemy co się dzieje że śrubkami i tapicerka skórzana zalana w naszym apc i innych apc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor
2 godziny temu, Maciej WTN napisał(a):

Jestem w trakcie testowania nowości od Was i musze przyznać, że Glass Cleaner jest świetny. Dobrze czyści, super się dociera, nie zostawia smug, ładnie pachnie. Duzy plus za bezpieczeństwo i brak szkodliwej chemii 🙂

I naturalne pochodzenie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Dystrybutor

@gtszudi @marcineke naszym Glass Cleanerem inaczej sie troszke pracuje bo wy decydujecie kiedy ma odparowac. On długo może sobie lezec i jest czas na dokładne wyczyszczenie a jak chcemy żeby odparował przecieramy lekki drugi raz i nagle produkt zaczyna odparowywac. Ma też specyficzna konsystencje taka mocno wodnista więc tu kwestia co kto lubi  🙂 chcielismy zrobić coś innego i postawiliśmy na składniki naturalnego pochodzenia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Dystrybutor

@drufi napisałem ze zmniejsza efekt i szybciej zanika.

W łazience to trochę hardcorowe warunki.  W aucie raczej nie lejesz gorącej wody , ktora paruje 😉 chodzi o to aby po aplikacji wewnątrz w chłodny dzień nie zaparowala szyba jak odpalisz klimę. 

Produkt typu antifog tworzy trwała powloke na szybie która jest hydrofilowa i ta para dużo szybciej znika - nie znaczy to że w ogóle się nie pojawi w skrajnych warunkach. 

Glass cleaner to produkt do czyszczenia a nie tworzenia powloki  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.