Skocz do zawartości

Volvo v40


MirekGTS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jako że na forum ciągła nędza z relacjami, a mi od czasu do czasu coś wpada do roboty, postanowiłem udostępnić nagranie z jednej pracy.

Miałem za zadanie ogarnąć Volvo V40 po jakiejś nie udanej próbie polerowania. Prawdopodobnie była szybka polerka przed sprzedażą, na szczęście nowy właściciel postanowił zrobić z autem porządek. Lakier był bardzo przyjazdy i kombinacja Koch f6 z żółtymi padami royal pads i honey combination pozwoliła na bardzo dobry one step. Volvo zostało zabezpieczone Colin 915, na tworzywa wpadł Koch PSS, a na opony ze względu na dosyć wysoki profil Black mamba o matowym wykończeniu, według mnie efekt mokrej opony pasuje do nisko profilowych opon. Niesmak pozostał jedynie po przednim zderzaku który był tak wypiaskowany że trudno było osiągnąć zadowalające efekty.

Zapraszam do oglądania i komentowania.

 

PS. Jeśli administracja uwadze że nagranie nie pasuje do działu, proszę o usunięcie.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Lubię to 10
  • Dziękuję 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry montaż jak na tak słabe ujęcia. Początek podobał mi się bardzo, choć niewiele było widać detali. Później było nieco nudniej- ale ciężko jest pokazać etap polerowania w sposób ciekawy. Ogólnie film mi się podobał.

Fajnie ogarnięte to auto. V40 w tym wydaniu to jedno z moich ulubionych aut

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoBee dzięki za merytoryczny komentarz i ciszę się że film ogólnie na plus. Mam niewielkie doświadczenie także nagrywaniu jak i w późniejszym montażu.
Pisząc słabe ujęcia masz na myśli że są nudne i trzeba wprowadzić więcej ruchu i zmian kadru czy poprostu jakość nagrania jest kiepska? Do tej poru nagrywałem komórką więc jakoś jest bardzo słaba, ale w ostatnim czasie trochę zainwestowałem w sprzęt i mam nadzieję że da to pozytywny efekt.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoBee dzięki za merytoryczny komentarz i ciszę się że film ogólnie na plus. Mam niewielkie doświadczenie także nagrywaniu jak i w późniejszym montażu.
Pisząc słabe ujęcia masz na myśli że są nudne i trzeba wprowadzić więcej ruchu i zmian kadru czy poprostu jakość nagrania jest kiepska? Do tej poru nagrywałem komórką więc jakoś jest bardzo słaba, ale w ostatnim czasie trochę zainwestowałem w sprzęt i mam nadzieję że da to pozytywny efekt.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Miałem na myśli bardziej nudny kadr, choć na początku dzięki dobremu montażowi zrobił robotę. Ja myślę, że jak na robienie tego samemu, to jest naprawdę nieźle. Dużym skokiem jakościowym byłoby jakieś GoPro z widokiem FP. Sama jakość nagrania mi nie przeszkadza, ale ja (jak i wszyscy tu) jestem widzem specyficznym i patrzę na coś zupełnie innego niż Kowalski. Weźmy na to Szwagra, który swoje filmiki robi (a może już nie?) telefonem. Ale on ma operatora i to robi robotę. Jak chcesz się w to bawić bardziej, to zwróć uwagę w jaki sposób "profesjonaliści" z YT prowadzą kamerę przy inspekcji, pokazywaniu auta przed, po itd. Zobacz np. na kanał Chromatic Garage- pod względem video, jeden z moich ulubionych.
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.