Skocz do zawartości

NOWY PRODUKT! Wheel Cleaner Alkaline :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Zasadowy produkt z inhibitorami korozji do usuwania zanieczyszczeń z felg aluminiowych oraz kołpaków. Koncentrat od 1:3 do 1:10. Alternatywa dla wszystkich produktów typu Iron Remover oraz Acid Wheel Cleaner. Siłą czyszczenia przewyższa klasyczne deironizery. Dodatkowo posiada silne właściwości pieniące oraz zapewnia dobry poślizg podczas pracy. Wzbogacony o przyjemny zapach Coca Coli dla lepszego komfortu pracy.

https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/Wheel-Cleaner-Alkaline-Zasadowy-produkt-do-czyszczenia-felg/310

Zapraszamy do dyskusji! 🙂

 

WCA 1.png

WCA 2.png

GS - WHEEL CLEANER ALKALINE 2000ml.jpg

GS - WHEEL CLEANER_A 5000ml_1.jpg

50-50-WCA.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, thomasindaclub napisał:

moglibyście zrobić coś na wzór P&S do felg i opon jeden zasadowy 🙂 tak czy inaczej będzie testowany 

Jestem za. Puki co w produktach rodem z naszego podwórka trudno znaleźć godnego następce. Choć teoretycznie każdym produktem do felg umyjesz oponę i każdym do opon umyjesz felgę z gorszym czy lepszym skutkiem. P&S może nie jest kilerem ale daje mega frajdę z mycia - niekończąca się piana i poślizg a dla mnie w tej zabawie to ważny aspekt (fan i radocha z pracy). Tak czy siak GS muszę zakupić, sprawdzić co potrafi i co ma do zaoferowania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, czester napisał:

@thomasindaclub @V1RU$ SG wypuściło Wheel & Tire cleaner więc zawsze można kupić i spróbować 😉

Miałem SG i chyba wszytko 2w1 co jest na rynku - ot taka nerwica natręctw czy fobia :-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.