Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać opinie są różne, zapach to raczej kwestia gustu a z trwałościa to mi jakoś bardzo nie zależy, wystarczy zeby z miesiąc poleżał na lakierze ;) bo podejrzewam że i tak nie będę mogł wytrzymać do kolejnej aplikacji :-]

 

Do tej pory uzywałem tylko CG Pete's, Colli, i Dodo PH...

 

Myślicie ze jest sens nakładać Glasura w warunkach powiedzmy 8-7* w garage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo 15-20min i ścierasz..

 

Nie za długo? ;) Zymole przecież lubią krótki odstęp pomiędzy aplikacją i ścieraniem. Ja bym robił tak: 1 element aplikacja, 2 element aplikacja, 1 ścieranie, 3 aplikacja, 2 ścieranie itd. Nigdy tak z czasem nie da się tego wyliczyć. Zawsze można też test palca zrobić i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
keeper nakładasz na cały samochód czekasz troche kolo 15-20min i ścierasz..

 

akurat nie przy Zymolu :)

Czerwonymi literami jest na "metce" napisane "DO NOT ALLOW TO DRY" ;)

 

A czy sprawdzales czy po tych 15min wysechl?

Bo ja tak, i nic sie nie dzialo :)

 

Zostawialem Glasura, Titaniuma, Destiny czy Detaila na wiecej niz 30min na samochodzie przed spolerowaniem. Guess what?! Nie wysechl ;)

Nastepnym razem zrobie test i zostawie je specjalnie na noc by zobaczyc czy wyschna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keeper nakładasz na cały samochód czekasz troche kolo 15-20min i ścierasz..

 

akurat nie przy Zymolu :)

Czerwonymi literami jest na "metce" napisane "DO NOT ALLOW TO DRY" ;)

 

A czy sprawdzales czy po tych 15min wysechl?

Bo ja tak, i nic sie nie dzialo :)

 

nie, bo wcześniej wycieram i jestem zadowolony z efektu.

Gdybym zrobił mój autobus i jeszcze czekał 15-20min to wyszłoby na to, że pierwszy element docieram po godzinie :)

Pytanie czy czas wycierania nie wplywa potem np. na trwalość wosku lub "dzialanie"?

Może zbyt wysłuszony słabiej się wiąże i w konsekwencji gorzej odpycha, krócej leży itp.

No i na koniec pytanie, po co się o tym przekonywać skoro masz w instrukcji jasno napisane? Wiem, że czytanie i stosowanie sie do instrukcji jest niemęskie itp, ale czasem warto to zrobić, żeby potem nie wypisywać, że wosk X jest do d..., bo krople małe, krótko leży itp. Osobiście nie jestem zwolennikiem "poprawiania fabryki".

Czy czopki będziesz ssał, bo przecież i tak zadziałają :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.