Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Szwejk, może nie zrozumiałem o co dokładnie pytasz ale o jakim wosku naturalnym myślisz, pytając czy nie przyciąganie kurzu jest możliwe w przypadku wosków naturalnych?

(poza Coli oczywiście).

Ja nie zaobserwowałem przyciągania kurzu w przypadku żadnego wosku Zymola ani PA, których używałem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwejk, może nie zrozumiałem o co dokładnie pytasz ale o jakim wosku naturalnym myślisz, pytając czy nie przyciąganie kurzu jest możliwe w przypadku wosków naturalnych?

(poza Coli oczywiście).

Ja nie zaobserwowałem przyciągania kurzu w przypadku żadnego wosku Zymola ani PA, których używałem :dontknow:

Fakt Zymole nie przyciągają kurzu ;)

Najbardziej kurzolubnym woskiem jaki miałem był z pewnością Pete's.Przynajmniej do pierwszego mycia,podczas aplikacji tak się elektryzowała karoseria,że widziałem jak moje włosy na ręku szły w stronę karoserii :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używalem zymoli stad moje pytanie.Naturalne woski ,ktore mialem lubily sobie co nieco przyciągnąć,ale jesli Z tego nie robią to :good:

 

Zastanawiam sie nad Titanium ,ktorego ewentualnie bym kupil w miejsce Carbona ,ten ktory ma lepsze własciwosci antystatyczne zostanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titanium w moim przypadku bardziej uniwersalny by był na cały sezon :)

Titanium myślę najrozsądniejszy wosk z gamy Z,jeżeli chodzi o stosunek wszystkich cech,choć nie wiem jak detail,którego jeszcze nie testowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o look miedzy carbonem a titanium prawdopodobnie nie zobacze roznicy,ale wytrzymałosc raczej pojdzie na str Titanium.Przyjemnosc pracy z tego co wyczytałem zbliżona i dlatego sie zastanawiam :-]

Nie ma co się zastanawiać ;) Na nasze warunki Titanium jest :good:

Taki fajny wosk,jak już się człowiek uspokoi z szukaniem tego czegoś :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie bardzo chwalę Titanium. Jeden z moich ulubionych wosków ;)

Przy Zymolu różnicę zauważyłem dopiero przy Atlantique, choć Titanium jest duuużo bardziej user friendly :good:

Subiektywnie w ogóle nie biorę Carbona pod uwagę,nie podpasował mi... chyba, że miałem jakiś trefny egzemplarz :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy Titaniumie, to jak on pachnie? Wiem że przewijało się już to pytanie przez forum setki razy, ale znaleźć je ciężko :))

 

@down

Nie miałem ale wąchałem, przymierzam się właśnie na wiosnę do któregoś z Zymoli i teraz coraz więcej czytam o Titaniumie i zastanawiam się czy nie dołożyć do niego zamiast brać Carbona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeszcze nie miałem przyjemności stosowania wosków z wyższej półki (na lato Pete's 53, zima DG #111), więc zapytam bardziej doświadczonych kolegów: Z Titanium czy Glasur? Warto dołożyć do Glasura? Jakie są różnice w trwałości między nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeszcze nie miałem przyjemności stosowania wosków z wyższej półki (na lato Pete's 53, zima DG #111), więc zapytam bardziej doświadczonych kolegów: Z Titanium czy Glasur? Warto dołożyć do Glasura? Jakie są różnice w trwałości między nimi?

 

Moim zdaniem Glasur :good: Zapach, aplikacja, efekt :good::good::good:

 

 

Wielu się nie zgodzi ale Glasur jest jednym z najfajniejszych wosków :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wielu się nie zgodzi ale Glasur jest jednym z najfajniejszych wosków :P:P:P

 

To prawda. Dla osoby rozsadnej nie chcacej poglebiac tajemnej wiedzy detailingu to moglby byc w zasadzie ostatni 'woreczkowy' przystanek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.