Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod coraz większym wrażeniem Zymola Concours. Nałożyłem go pod koniec lipca tylko na klapę bagażnka (vw golf v). To samo zrobiłem ze dwa tygiodnie temu. W międzyczasie auto myte ręcznie i kilka razy opryskane na bezdotyku wodą zdemineralizowaną poprzedzoną prewashem z szamopnu.

Wczoraj byłem na myjni bezdotykowej i woda uciekala z klapy pięknymi kroplami jak oszlała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Panowie, czy ktoś miał styczność z PA La Miss ?

Na czym polega bajer, że barwią go pod kolor lakieru auta? Intryguje mnie ten wosk...

 

2) Zastanawiam się nad twardą powłoką na wiosnę 2013. Wybór między czymś od:

-Gtechniq (EXO lub C1,5 z tym, że zgodnie z wykresem siatkowym, który krążył po forum EXO wypada najlepiej jeśli chodzi o Gloss, scratch resistance, slickness, ease of application, durability, water repellency)

- Wolf's (np Hard body)

- Opti Coat 2.0

 

Co sądzicie, co radzicie? Mój typ to Opti Coat 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega bajer, że barwią go pod kolor lakieru auta? Intryguje mnie ten wosk...

 

No ja...

 

Ogólnie z tym barwieniem to jest trochę "bajer", bo różnice w wyglądzie są nieznacze... Duży plus jednak za to, że wosk jest produkowany na Twoje życzenie i z myślą o Twoim lakierze. Obecnie LA MISS przeistacza się w PROJECT SIGNATURE - będzie można oprócz koloru wybrać sobie nutę zapachową wosku, chęć wkomponowania dodatków luminescencyjnych* i barwę kryształków Swarovskiego :)

 

*Polishangel pracowało swojego czasu nad woskiem, który świecił w nocy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś miał styczność z PA La Miss ?

 

Miałem i mam dalej ja. Zarówno ze "zwykłym", jak i z wersją custom w kolorze zielonym z dedykowaną politurą... :song:

Coś w tym musi być, bo jak wypastuję Focusa, to oglądają się za nim praktycznie wszyscy... :song::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś miał styczność z PA La Miss ?

 

Miałem i mam dalej ja. Zarówno ze "zwykłym", jak i z wersją custom w kolorze zielonym z dedykowaną politurą... :song:

Coś w tym musi być, bo jak wypastuję Focusa, to oglądają się za nim praktycznie wszyscy... :song::kox:

 

Ee w kraju gdzie królują nastoletnie samochody z poobrywanymi zderzakami i piszczącymi paskami klinowymi oraz dziurami wyżartymi na wylot w karoserii- obejrzą się za każdym dobrze zrobionym autem ;)

 

Widziałeś jakąś realną różnicę między La Miss pod kolor Twojego auta a czymkolwiek innym z wyższej półki? Robi się z tego taki trochę wosk koloryzujący, czy się mylę? Bo zakładam, że odpychanie wody ma na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, dzięki SJake.

Znasz kogoś kto testował?

 

W Polsce są, o ile mi wiadomo 2 osoby...

 

Gruby_RS i jego "zielone słoneczko" i Ktoś kto jest w posiadaniu Audi w kolorze "Delfin Grau".

 

Sam kolorowy La MISS był używany przeze mnie wielokrotnie - ja często "pastuje" Windsor Blackiem, mam również Bellaroso i Admiral Blue. Wosk działa... Łatwa aplikacja, polerowanie, zrzut wody, śliskość, a i trwałość tak jak się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz serio... @szymon_k do TCut Color Fast to nieco brakuje... :D albo inaczej, jak komuś znudzi się RS w "męsko-rajdowym" kolorze białym ( :P ), to próba zrobienia Ultimate Green za pomocą zielonego LaMiss-a skończy się porażką... :-]:D

 

Nie ma najdrobniejszej różnicy w wyglądzie... odpychanie wody, kropelki, łatwość mycia itd na bardzo wysokim poziomie...Normalny, porządny wosk i tyle...ale w dziale "Twój Arsenał" z pewnością można zamieszać :lol:

 

p.s. moich wypowiedzi w tym temacie nie traktuj zbyt serio - ten sezon mam mało entuzjastyczny... :-];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właściwości tzw. wosku koloryzującego w postaci maskowania drobniutkich niedoskonałości?

taki wosk koloryzujący za 500 zł zamiast 50 :-]

 

no chyba, że robienie go pod kolor to jedynie chłyt marketingow, żeby właściciel czułsię lepiej... nie neguję, to miłe jak ktoś ma kaprys, ale z ciekawości pytam o to co powyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.