Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

oczekuję wspaniałego, plastikowego wyglądu, bijącego blasku, maksymalnej głębi, cudownego zapachu, idealnej konsystencji, banalnej aplikacji, ładnego/funkcjonalnego opakowania, trwałości przynajmniej 12 miesięcy i ceny do 300 zł.

 

Takie rzeczy to tylko biedronka. :D 4 półka od lewej Pasta do podłogi o zapachu kiwi. Aplikacja banalna jak nie trywialna. Trwałość - jak nie będziesz mył to wytrzyma i 12 miesięcy. Do 300zł powinieneś nabyć całe pojemnik w wersji ECOline ;) jakieś 20 000 gram - bardzo funkcjonalne. Jak skonczysz wosk to można mieć je za wiadro do mycia lub jako piękną broń na śmingus-dyngus :D Na jedno auto spokojnie wystarczy... można nakładać dłóńmi, ale w grubych rękawicach. 8-) Ideał... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nadszedł czas na cos z wyższej pułki jak na razie poruszałem się nad woskami w przedziale do 200 zł . tak więc mam mały dylemat który systematycznie zalewa za trówa mi umysł co wybrać? a ze mam do dyspozycji budżet jednorazowy powiedzmy od 300- max600!!!! złoty pl to chciałbym w tym przedziale cenowym fajny wosk wybrać który oczywiście po dobrym przygotowaniu lakieru będzie dobrze podkrecał a jego trwałością będzie niczego sobie , powiedzmy wosk dla mnie i tak zwane pod usługi ze jak użyje go na aucie sąsiada to ze by się poczuło autko wyruznione i docenione,oto moje parę propozycji ! co o nich myślicie?morze małe sugestie wskazówki

- Race Glaze 55 Wax

- Zymöl Carbon

- Zymöl Glasur for Porsche

- swissvax Mirage

- swissvax Shield

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek.k81, ja se stawia na to rzebyś kópił ktury sie Ciebię podoba. Panuj trochę nad gramatyką, interpunkcją i ortografią. Noł ofęs.

 

 

kuflik: MOŻE ZACZNIJ OD SIEBIE!? I do tego nie bardzo po polsku piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek.k81, ja se stawia na to rzebyś kópił ktury sie Ciebię podoba. Panuj trochę nad gramatyką, interpunkcją i ortografią. Noł ofęs.

 

Chłopie zrobiłeś 6 błędów w pierwszym zdaniu i jeszcze masz czelność pouczać innych. :wallbash:

 

Sorry za OT ale nie wytrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CF Pro też nie kosztuje 39.99...

 

Jest o 11zł tańszy od HDC :D

 

A na serio to jak mamy zaoszczdzić to chyba LRC, nawet w tym temacie ktoś mi potwierdził (chyba Evo, ale nie pamietam) że spokojnie można go używać jako zamiennik HDC, Julian też go komuś sprzedawał na spotkaniu w CSpa jako "pełnoprawny" zamiennik pod Carbona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CF Pro też nie kosztuje 39.99...

 

Jest o 11zł tańszy od HDC :D

 

A na serio to jak mamy zaoszczdzić to chyba LRC, nawet w tym temacie ktoś mi potwierdził (chyba Evo, ale nie pamietam) że spokojnie można go używać jako zamiennik HDC, Julian też go komuś sprzedawał na spotkaniu w CSpa jako "pełnoprawny" zamiennik pod Carbona.

 

tylko że Evo pisał o CF pro, wg sklepu kosztuje 277zł za 500ml. Moim zadaniem kombinowanie z zamiennikami zeby zaoszczedzic kilkadziescia złotych skoro inwestujemy w wsok za 500 i wieciej, to tak troche przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że Evo pisał o CF pro, wg sklepu kosztuje 277zł za 500ml. Moim zadaniem kombinowanie z zamiennikami zeby zaoszczedzic kilkadziescia złotych skoro inwestujemy w wsok za 500 i wieciej, to tak troche przesada...

 

OK, moje niedopatrzenie, ale czy CF Pro nie jest bliżej do do SF4000 czy Ultrafiny niż do typowego cleanera? Tak przynajmniej możnaby wywnioskować z opisu na stronie SV PL.

A relacje cena-pojemność dalej są zbliżone a wręcz CFpro kosztuje prawie tyle samo co HDC.

Nie wiem jaka jest wydajność HDC, ale podejrzewam, że jeśli słoik Glasura na jedno auto starczy na całe życie właściciela to HDC trzeba bedzie co kilka lat dokupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być "w kropelkach" ale jest to jakby ciąg dalszy mojego :kox: "testu" :-] wiec podrzucam tu (jakby co, Modowie prosze przeniesc):

 

8 dni, 500 km, trzecie mycie, żadnych pian, pre-łoszy tylko SV CarBath i pudel.

 

Crystal Rock, kilka prob sztucznego zrobienia kropelek, po samym splukaniu niemożliwe - maska jest praktycznie sucha....

 

img0004qs.jpg

img0005pg.jpg

img0008tk.jpg

img0009b.jpg

img0010gb.jpg

img0011gd.jpg

 

Bardzo pozytywnie SV Shield...fota dachu, ale jest i na przednim zderzaku, mycie po owadach to fraszka i zabawa...

 

img0001kk.jpg

img0006pr.jpg

 

Na deser Z Concours....

 

img0007kf.jpg

 

Obserwacje własne: jest fajnie, pokazują sie pierwsze różnice.

Przypuszczenia: już teraz widać że Crystal-Beton :D rozjedzie trwałością konkurentów...

 

CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wosk bez dedykowanego cleanera niema sensu. Próbowałem bez. Dobrze przygotowany lakier to duuuży procent sukcesu (nie wiem jak duży, prawdopodobnie przy "drogich" woskach trzeba dodać jeszcze te 2% ;) ).

 

kuflik, Deco, Slawek.k81 - cash ma rację. Błędy były zamierzone, zabrakło emotikony pewnie. Nie chciałem nikogo obrazić. Sam robię błędy. Staram się ich jednak unikać, bo szanuję czytających moje posty. Jeszcze raz: bez obrazy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By najmniej ja się nie obrażam co więcej przepraszam za moje błędy ort. itp. na swoje usprawiedliwienie mam tylko to ze na głowie miałem 07 na dwóch i parę piwek, paro godzinna debatę z kumplem na temat w jaki wosk pójść tym razem :wallbash: .Za wszystkie sugestie podpowiedzi i wskazówki Bardzo dziękuje i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.