Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście mam w kolekcji frutta i original i oba testowałem, jak dla mnie trochę zbyt drażniący zapach pomarańczy w frutta(choć uzależnia :lol: ) original mam mnie drażniący zapach cytrusowy(tu też tak samo :lol: ) co do wet looka, nie daje go aż takiego wyrazistego jak choćby ag hd czy 476s, ale nie mam też mu czego zarzucić , oba nie będą dłużej trzymać niż 3-4 tygodnie na lakierze(auto trzymane na zewnątrz) dla mnie aplikacja była przyjemnością szczególnie rękoma, :mrgreen: ale docieranie to masakra godzina i wosk nadal był jak świeżo nałożony, bardzo pomocne jest użycie qd z migliore, albo lamp ir ale w tym wypadku nie można się spodziewać żeby się wyschnął jak inny wosk, oba te woski raczej bym brał jako ciekawostkę, niż jakiś poważnych graczy szczególnie że opakowania są zrobione na od*ierdol i że trzeba poświęcić ponad godzinę na wyschnięcie a drugą na dotarcie go :/ sądzę że przy primo będzie to podobnie wyglądać, choć i tak pewnie go kupie żeby powąchać oraz dla opakowania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Mikołaj sprawił takie woski na Nowy Rok:

Zymöl - Glasur i Concours

Swissvax - Shield, Concorso i Mystery

oraz POLISHANGEL® Master Sealant ;)

 

Gratuluję ,chętnie zobaczyłbym na foto Twój prezent od Mikołaja bo w poprzednich postach piszesz rzeczy troszkę odmienne:

 

30 Październik 2011, 09:43 Shield

Czy ktoś z Was używa (testował) w/w wosku Swissvaxa to proszę o opinię. (dot. Shielda)

 

a już 2h później nie potrzebujesz opinii o tym wosku bo używałeś go od czerwca do października?

 

Wysłany: 30 Październik 2011, 11:50

Ja woskuję tak:

od listpada do końca lutego - POLISHANGEL® Master Sealant

od marca do końca maja - Zymöl Glazur

od czerwca do końca października - Swissvax Shield

oczywiście w okresie używania danego wosku, używam cleanrów, szamponów, quick detailerów itd... tej samej marki.

Testy rozpoczynam od POLISHANGEL® Master Sealant.

 

Piszę to świadaomie bo lubię wiedzieć czy czytam posty osób, które rzeczywiście czegoś używają czy przeczytały o czymś na DW :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa napisał/a:

Gratuluję ,chętnie zobaczyłbym na foto Twój prezent od Mikołaja bo w poprzednich postach piszesz rzeczy troszkę odmienne:

 

30 Październik 2011, 09:43 Shield

Czy ktoś z Was używa (testował) w/w wosku Swissvaxa to proszę o opinię. (dot. Shielda)

 

a już 2h później nie potrzebujesz opinii o tym wosku bo używałeś go od czerwca do października?

 

Wysłany: 30 Październik 2011, 11:50

Ja woskuję tak:

od listpada do końca lutego - POLISHANGEL® Master Sealant

od marca do końca maja - Zymöl Glazur

od czerwca do końca października - Swissvax Shield

oczywiście w okresie używania danego wosku, używam cleanrów, szamponów, quick detailerów itd... tej samej marki.

Testy rozpoczynam od POLISHANGEL® Master Sealant.

 

Piszę to świadaomie bo lubię wiedzieć czy czytam posty osób, które rzeczywiście czegoś używają czy przeczytały o czymś na DW :evil:

 

Wszysko się zgadza - test rozpoczołem sealntem.

Po licznych rozmowach między innymi z Hubertem i Jackiem, postanowiłem nabyć woski jakie wymieniłem w poprzednim poście i takie nabyłem.

Jeżeli test za czołem od listopada to wiadomo, że marzec itd dopiero będą w przyszłym roku.

Jeżeli chcesz foto to mogę wysłać na e-mail bo nie mam ochoty bawić się z wklejaniem zdjęć na str. np: fotosik itd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, glasur bardzo fajny, opinii co nie miara, :) na zimę leży shield zobaczymy jak sobie poradzi :) IMO to trochę woski z innych pór roku, nie lubię LSP co leżą miesiącami, a shield i titanium zapewne do takich należą (szczególnie latem). Najlepiej kupić sobie jakiegoś holiday'a (po za 1 :P ) i spokój na kilka sezonów.

 

 

dzinkins, masz jakieś porównanie concours'a do destiny i atlantique??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś chciał wiedzieć ? ;)

 

Czy ma coś w sobie czego nie mają inni :D poza procentową przewagą białej carnauby :P miałem puścić sampler na sprzedaż, ale wypowiedz dzinkins, że to jego ulubieniec trochę mnie przyhamowała z decyzją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem puścić sampler na sprzedaż, ale wypowiedz dzinkins, że to jego ulubieniec trochę mnie przyhamowała z decyzją :D

 

No i dobrze zrobiłeś - BMW koloru "kosmiczno szary" wyglądało jak nigdy wcześniej :shock::shock:

A wbrew opinii "weekendowego" poleżał jak dobrze pamiętam 2-3 miechy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.