Skocz do zawartości

Uzupełnienie powłoki ceramicznej


Adrian_GTW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nakładałem powłokę ceramiczną Aqua Coating 9H. Starczyło mi na jedną warstwę + druga poszła na dach i klapę bagażnika - na tyle pozwoliła butelka 15 ml. Po 24h nałożyłem Aqua Coating Booster. Następnie przez tydzień auto stało w garażu, temp. ok. 21 stopni, aby powłoka należycie się utwardziła. Wczoraj przy zachodzie słońca, przy specyficznym świetle oglądałem dogłębnie całe auto. Wszędzie wyszło super, poza kawałeczkiem maski... Mniej więcej po środku maski mam wąski poziomy prostokąt, gdzie brakuje powłoki... lakier jest ciut jaśniejszy - widoczne tylko przy specyficzym świetle , w dzień , pochmurne dni tego nie widać. Maskę dzieliłem na 3 i widocznie w tym miejscu nie wjechałem... Kolor auta do Black Sapphire Mettalic .

Pytanie moje brzmi

1) Czy jeżeli odtłuszczę ten kawałek, używam Car Pro Eraser i nałożę  powłokę w to brakujące miejsce czy będę teraz miał różnicę po dotarciu, pomiędzy tym co nałożę , a tym co mam , czy po prostu wszystko się "wyrówna" ??? wiadome, że będę musiał wjechać też w miejsca, gdzię powłoka jest (kontury), bo idealnie trafić się nie da . 

2) Dodam, że nie mam już Aqua Coating 9H, bo wszystko zużyłem. Kolega teraz nakładał CarPro CQuartz UK 3.0 i mu zostało , więc może mi udostępnić. Te dwie powłoki się nie gryzą ??? Obydwie są bardzo podobne. 

3) Co zrobić, zostawić tak jak jest czy działać ???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Tak zrobiłem, spolerowałem maskę - odtłuściłem i nałożyłem 2 warstwy CarPro CQuartz UK 3.0.  Próbowałem "dołożyć" tam gdzie brakowało, ale nie dało razy, pozostała otoczka...., więc założyłem nową i  jest OK.    Pytanie moje brzmi:

1) Czy mogę jutro nałożyć na CP  booster dedykowany do Aquy ??? Kolega niestety nie ma reloada do CP, nakładał samą powłokę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.