Skocz do zawartości

CleanTech - Daily Shampoo


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Często do nas pisaliście, że przydałby się drugi szampon w ofercie do codziennej pielęgnacji. Jak zawsze słuchamy Waszych głosów i oto on!

 

1198807783_Dailyshampoo1L-zakretka_1000.jpg.13003aba4b37543dc880f1d8d549d689.jpg

Ceny:

1l - 19,99 zł

5l- 65,99 zł

25 - 279,99 zł

 

Daily Shampoo to skoncentrowany, wydajny i skuteczny szampon do mycia samochodów. Świetnie usuwa zabrudzenia z karoserii samochodu, nie pozostawiając zacieków. Nie zawiera dodatku wosków ani polimerów. Daje świetny poślizg i odpowiednią pianę. Idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji auta. Jego delikatna formuła świetnie radzi sobie z brudem nie naruszając przy tym wosków i polimerów.

 

ROZCIEŃCZANIE

 

30-50ml na każde 10 litrów wody

 

SPOSÓB UŻYCIA

1.    Rozcieńcz środek zgodnie z zaleceniami.

2.    Za pomocą czystej i miękkiej gąbki lub rękawicy nanieś środek na auto.

3.    Nie dopuszczając do wyschnięcia, spłucz auto wodą pod ciśnieniem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cleantechco napisał:

Owocowy

 

Szampon nie ma dodatków wosków/polimerów.

To, że nie zawiera wosków ani polimerów niekoniecznie oznacza że nie będzie zatykał. Tutaj już widzieliśmy gęste szampony które o dziwo nic nie zamulają, ale i też takie płynne które bardzo ciężko wypłukać.

Nie mniej jednak cena bardzo przystępna, w sumie jak to u was z większością rzeczy więc na pewno do sprawdzenia.

PS. Jedynie cena deirona waszego mnie trochę odrzuca, bo są bardzo dobre w cenie ok 40zł litr, możecie zdradzić co tutaj takiego wyjątkowego że ceną akurat ten produkt tak stoi ? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
8 godzin temu, ValiooX napisał:

To, że nie zawiera wosków ani polimerów niekoniecznie oznacza że nie będzie zatykał. Tutaj już widzieliśmy gęste szampony które o dziwo nic nie zamulają, ale i też takie płynne które bardzo ciężko wypłukać.

Nie mniej jednak cena bardzo przystępna, w sumie jak to u was z większością rzeczy więc na pewno do sprawdzenia.

PS. Jedynie cena deirona waszego mnie trochę odrzuca, bo są bardzo dobre w cenie ok 40zł litr, możecie zdradzić co tutaj takiego wyjątkowego że ceną akurat ten produkt tak stoi ? 
 

Nie stwierdziliśmy zaburzania hydro. Szampon był używany w studio naszego technika od grudnia 2020 🙂 
Co do DeIrona - to jest produkt wysoko jakościowy, nie chcieliśmy za bardzo iść na kompromisy. Efekt krwawienia to oczywiście nie jest wyznacznik działania tego produktu. Ważne jest jak bardzo jest wydajny, jego konsystencja oraz moc i długość działania. Myślimy wciąż nad jego drugą tańszą wersją ale na razie efekty nas nie zadowalają. U zagranicznych dystrybutorów nasz Red DeWheel zajął miejsce dużo droższych produtków wygrywając ceną, a nie ustępując jakością. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie stosunek jakość rewelka.
Pieni się bardzo fajnie, zapaszek jest, wypłukiwanie również nie najgorsze. Myte autko z świeżym miesięcznym naturalem i brak większego podjadania. Obecnie zostaje przy tym szamponie oraz mocniejszym CP Reset i taki zestaw w zupełności mi wystarcza ;)

Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

20210813_090807.jpg.be09bf5d8898235553159e70d540921d.jpg

Pierwsze wrazenia z uzycia daily 😉 cena rewelacja,piana na dobrym poziomie,zapach taki dziwny (moze producent mnie oswieci) sam nie wiem czy to bardziej owoc czy jakis detergent,w kazdym razie lekko wyczuwaln,czego mi brak to poślizg 🤨 slabo to wyglada,ok myjac auto zabezpieczone ale inaczej tu czegos zdecydwanie brak,ok wyplukiwanie i raczej nie zaburza hydro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, alexander.p napisał:

Winogron? Turbo poślizgu nie ma,ale tępo też nie jest 🙂 20ml na dychę wlałem i to chyba wystarczy 

No moze wlasnie winogron 😀 ja dalem 40ml na dyche i jak dla mnie na nie  zabezpieczonym lakierze troche tepo jest w porownaniu z innymi zawodnikami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A jak sprawa przysychania w cieplejsze dni? Ma ktoś jakieś uwagi?
Im dłużej się "bawię", tym częściej zauważam, że to, z czym nie za bardzo się kiedyś chciałem zgodzić, czytając Wasze wpisy jest prawdą... tja, ADBL jednak przysycha konkretnie To u mnie ważne - latem "cierpię na" bardzo silne nasłonecznienie posesji... Dlatego wlasnie szukam innego zawodnika, neutralnego również. Wash&Posh drogi... Jeśli szampon jest w połowie tak dobry, jak Inside Cleaner, biere!

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.