Skocz do zawartości

FIREBALL WAX OFF


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

FIREBALL WAX OFF

100596049_160937280_1340861382936242_1679442460763775998_o(1).jpg.4f4086b144b732aa31f67c96f12afbb7.jpg

PREPARAT DOGŁĘBNIE OCZYSZCZAJĄCY POWIERZCHNIĘ
Profesjonalne przygotowanie lakieru do zabezpieczenia

WAX OFF (następca kultowego Ultimate Paintwork Cleanera) to preparat przeznaczony do profesjonalnego oczyszczenia lakieru z różnego rodzaju zanieczyszczeń (w tym oleistych). Zawarty w preparacie tzw. nano puder doskonale czyści lakier i przygotowuje go do aplikacji wosków, powłok, czy quick detailerów. Dzięki zastosowaniu Wax Off zaaplikowane na lakierze zabezpieczenie dokładniej pokrywa jego powierzchnię i lepiej się z nim łączy. Pozwala na to znaczące podniesienie trwałości i właściwości ochronnych wybranego zabezpieczenia.

MOCNE STRONY:
+ Bardzo dokładnie oczyszcza powierzchnię nawet z oleistych zanieczyszczeń.
+ Doskonale przygotowuje lakier do aplikacji dowolnego zabezpieczenia.
+ Można stosować na każdego rodzaju lakierze (połysk, satyna, mat), a także na powierzchniach szklanych i metalowych.
+ Pozwala w całości usunąć efekt hydrofobowy z powierzchni.
+ Niezastąpiony w oczyszczaniu powierzchni, których nie można polerować.
+ Idealnie przygotowuje szyby do aplikacji niewidzialnej wycieraczki.

SPOSÓB UŻYCIA

PRZYGOTOWANIE:
Dokładnie umyj powierzchnię dedykowanym szamponem i rękawicą.

APLIKACJA:
Przed użyciem mocno wstrząśnij.
Aplikuj na mokrą umytą powierzchnię.
Nanieś umiarkowaną ilość na aplikator lub gąbkę |polecamy FIREBALL BLACK FOX MICROFIBER APPLICATOR i nanieś na powierzchnię.
Rozprowadź na powierzchni z umiarkowanym naciskiem.
Pozostałości zmyj wodą pod wysokim ciśnieniem. Następnie ponownie umyj samochód szamponem, aby upewnić się, że produkt został całkowicie usunięty.

ZALECENIA:
Nie doprowadzaj do wyschnięcia produktu na powierzchni.
Produkty wykorzystane do aplikacji WAX OFF i bezpośrednio po jego użyciu– rękawica do mycia auta oraz aplikator mikrofibrowy – zalecamy przeznaczyć wyłącznie do korzystania podczas kolejnych aplikacji naszego produktu. Nano puder zawarty w WAX OFF może wnikać w ich strukturę i działać mimo wyprania.

Nie używaj w słońcu i na nagrzanych powierzchniach. Przechowuj w chłodnym i zacienionym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
19 godzin temu, Syrio napisał:

Hej, czy jako następca  Ultimate Paintwork Cleanera produkt ma jakoś zmieniony skład, czy po prostu nowa linia opakowań i nazewnictwa? 

Mamy informację bezpośrednio od producenta, że formuła WAX OFF została udoskonalona, aby jeszcze skuteczniej oczyszczał lakier. Jednak  wiemy, że w przypadku tego typu produktu, może być ciężko dostrzec jakąś zauważalną różnicę w trakcie użycia 🙂 

13 godzin temu, Strus napisał:

Jaką ma przewagę nad Wax Off'ami od Autobrite i Detailink? Bo one są zdecydowanie szybsze w pracy w/g mojego spojrzenia.

Nie znamy tych produktów, więc ciężko się wypowiadać. Jednak z opisu producentów wynika, że to trochę inny typ produktu, choć o podobnym zastosowaniu. WAX OFF to nieścierny cleaner, który dzięki zawartości nano pudru głęboko oczyszcza pory lakieru ze wszystkich pozostałości past, wosków, olejków i klejów. Jego formuła jest bardzo bezpieczna dla lakieru (a także szkła czy metalu) i może być bez obaw stosowany do oczyszczania lakieru matowego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Jakieś 2 tygodnie temu chciałem położyć CanCoata na Subaru, na aucie położona jakoś czas temu( ok 8 miesięcy) powłoka Long Life z Lexusa, cokolwiek to jest, hydro było ale bez szału.Auto umyte zgodnie ze sztuką, i na to miał iść Wax Off, niestety po nałożeniu i spłukaniu dalej hydro.Niestery nie wiem co to była za powłoka, możliwe że coś typu ceramika.Niestety u mnie nie zadziałało.Oczywiscie nie można do końca winić za to produkt więc ciężko powiedzieć czy działa czy nie.

Odtłuściłem i położyłem CanCoata siadło pięknie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
22 godziny temu, marcineke napisał(a):

Jakieś 2 tygodnie temu chciałem położyć CanCoata na Subaru, na aucie położona jakoś czas temu( ok 8 miesięcy) powłoka Long Life z Lexusa, cokolwiek to jest, hydro było ale bez szału.Auto umyte zgodnie ze sztuką, i na to miał iść Wax Off, niestety po nałożeniu i spłukaniu dalej hydro.Niestery nie wiem co to była za powłoka, możliwe że coś typu ceramika.Niestety u mnie nie zadziałało.Oczywiscie nie można do końca winić za to produkt więc ciężko powiedzieć czy działa czy nie.

Odtłuściłem i położyłem CanCoata siadło pięknie.

 

To bardzo ciekawe, bo z doświadczenia wiemy, że WAX OFF potrafi zabić hydro nawet powłok ceramicznych. Dobrze wstrząsnąłeś butelką przed użyciem? Jak długo wypracowywałeś produkt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście produkt dobrze wstrząśnięty, produkt jakoś długo nie był wypracowany całość nakładania na auto zajęło mi 30-35 minut, praca bardzo przyjemna.

Następnym razem spróbuję go na aucie na którym będę wiedział co leży.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.