Jump to content

Przytarcia plastików

ggggtt
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Mam pytanie odnośnie przytartego plastiku. Wygląda to jak na zdjęciu, przejeżdżając po tym ręką nie czuć żadnych rys, wgłębień itp. Czy środkami chemicznymi da się to jakoś zamaskować lub zmniejszyć widoczność?

20210322_083928.jpg

• 5 months later...
  • 5 months later...

Też podepnę się pod temat
Drzwi porysowane snowboardem - jak podejść do tematu?

Przede wszystkim daj zdjęcie, na którym cokolwiek widać. Po drugie, jeżeli uszkodzona jest struktura plastiku, to niczym tego nie przykryjesz, a co najwyżej delikatnie zamaskujesz.

• 4 weeks later...
W dniu 3.02.2022 o 11:52, RoBee napisał:

Przede wszystkim daj zdjęcie, na którym cokolwiek widać. Po drugie, jeżeli uszkodzona jest struktura plastiku, to niczym tego nie przykryjesz, a co najwyżej delikatnie zamaskujesz.

Zdaje sobie sprawę. Ale jak się do tego zabrać, żeby zakryć jak najlepiej? 

IMG_20220226_125028.jpg

IMG_20220226_125023.jpg

@smatusiak Tak jak kolega @RoBeewspomniał,  dressing to mocno zniweluje lub nawet zakryje. Przy czym każdy plastik inaczej reaguje na dressingi, jeden się mocno przyciemni,  drugi mniej lub wcale... tak samo będzie z połyskiem. 

U mnie w Citroën c4 picasso np. najlepiej sprawdził się ADBL Interior Wow,  ale to nie znaczy że u Ciebie też tak musi być. 

@smatusiak Jak już wspomniałem każdy plastik inaczej reaguje na dany dressing.  Nie ma tu złotego środka... jeśli jesteś z okolic Białegostoku to możemy spróbować tym co mam. 

• 4 months later...

Tego się obawiałem (nowe qwa auto ale zobaczyłem dopiero w domu po 700km podróży) 😡

Ktoś powinien jakieś "magiczne kredki" wymyśleć albo coś w ten deseń...

• 2 weeks later...