Skocz do zawartości

CleanTech - System Wiader i Wózków


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Przed świętami mamy dla Was nowość. Czyli nasz system wiader, separatorów, pokryw a także wózków!

 

Wózek od CleanTech pozwoli CI podnieść komfort pracy. Po co nosić wiadro, kiedy możesz je wygodnie przewozić? Wózek jest wykonany z grubego plastiku. Dodatkowym atutem są kółka z pierścieniami, które zapobiegają wyrabianiu się otworu montażowego. Kółka posiadają także blokady ruchu. To wszystko powoduje, że cała konstrukcja będzie Ci służyć latami. Dodatkowej stabilności nadają śruby do utrzymywania wiadra w wózku.

CleanTech przedstawia wiadra WASH do mycia i RINSE do płukania. Wiadra mają pojemność 20 litrów i są wykonane z solidnego, grubego plastiku. Dla wygody użytkowania wiadro posiada metalową rączkę. 

Separatory czarny i biały od CleanTech do wiader są wykonany z grubego i twardego plastiku dzięki czemu będą Ci służyły długi czas. Dzięki separatorowi mycie będzie bezpieczniejsze dla lakieru Twojego pojazdu. Separator pozwala utrzymać brud na dnie wiadra, dzięki czemu za każdym razem kiedy zanurzysz rękawicę w wodzie masz gwarancję, że nie naniesiesz na lakier drobinek piachu i go nie porysujesz.

Pokrywy czarne i białe do wiader są wykonane z grubego plastiku. Posiada także uszczelkę dzięki której nie wylejesz wody/płynu podczas transportu. Wiadro zamknięte pokrywą od CleanTech jest szczelne! Pokrywa jest zakręcana.

Do wiader od CleanTech producent przewidział praktyczne akcesoria, dzięki którym praca stanie się prostsza i przyjemniejsza. Oba wiadra możesz kupić w zestawie z wózkiem do łatwego transportu, ze szczelną pokrywą oraz z separatorem brudu. Zdecyduj, który zestaw jest dla Ciebie i ciesz się czystą pracą z wiadrami od CleanTech

 

Ceny i zestawy:

Wiadro Białe RINSE // Czarne WASH solo    40,99 zł

Separator Biały // Czarny solo 21,99 zł

Pokrywa zakręcana z uszczelką Biała // Czarna solo 39,99 zł

Wózek pojedynczy solo  199,99 zł

Wózek podwójny (połączony)  459,99  zł

Wiadro białe RINSE + Separator SET   59,99  zł

Wiadro Czarne WASH + Separator SET  59,99  zł

Wiadro Białe + separator + pokrywa SET   89,99  zł

Wiadro Czarne + separator + pokrywa SET   89,99  zł

2 wiadra (black and white) + 2 separatory SET   109,99 zł

2 wiadra  (black and white) + 2 separatory + 2 pokrywy SET  169,99 zł

Wiadro białe RINSE + separator + pokrywa + wózek SET  275,99 zł

Wiadro czarne WASH + separator + pokrywa + wózek SET  275,99  zł

Full SET (wózek podwójny łączony + wiadra (black and white) + separatory + pokrywy)   599,99  zł

2020-12-CT_2_1500.jpg.354b6f909a158648ec08e7f83ce63e86.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czytacie mi w myślach bo chciałem kupić zestaw GritGuard ale pojawiliście się z znienacka więc - trzeba wspomóc Polską firmę 🙂

Prawdopodobnie wózek przyjedzie do mnie zaraz po świętach - ale pytanie: czy jak kupię teraz sam wózek - potem można spokojnie dokupić drugi i to metalowe połączenie ? Bo nie widzę tego w cenniku wyżej (metalowej "łączki" )

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 minut temu, Domel napisał:

zy jak kupię teraz sam wózek - potem można spokojnie dokupić drugi i to metalowe połączenie ?

patrzac na cennik:

2 godziny temu, cleantechco napisał:

Wózek pojedynczy solo  199,99 zł

Wózek podwójny (połączony)  459,99  z

To metalowe połącznie kosztuje 60 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Domel napisał:

Czytacie mi w myślach bo chciałem kupić zestaw GritGuard ale pojawiliście się z znienacka więc - trzeba wspomóc Polską firmę 🙂

Prawdopodobnie wózek przyjedzie do mnie zaraz po świętach - ale pytanie: czy jak kupię teraz sam wózek - potem można spokojnie dokupić drugi i to metalowe połączenie ? Bo nie widzę tego w cenniku wyżej (metalowej "łączki" )

Pzdr.

Planujemy dodać za jakiś czas łącznik jako pozycja solo. Na ten moment mamy bardzo ograniczona ilość wózków. 

 

53 minuty temu, Streat napisał:

patrzac na cennik:

To metalowe połącznie kosztuje 60 zł 

Zawsze w zestawie jest taniej, solo łącznik będzie droższy niż 60zl. Musimy sprawdzić czy przypadkiem łącznik z grit guarda nie pasuje bo wyglądają podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Zaznaczam, że to jest TYLKO moje PIERWSZE wrażenie a nie test a co będzie z czasem zobaczymy za rok 😉

Bardzo solidny, gruby, ciężkawy plastik, łożyska w kółeczkach, kółka z gumy lepszej jakości bo to nie twardy plastik.

Wiadra WS wchodzą prawie na styk, bardzo mi sie to podoba bo wiadra nie latają w wózku luźno tylko wszystko wygląda jakby było zrobione pod wymiar.

Wszystko elegancko spasowane pod wiadro WS. Są śruby do ścisku.

Na razie tyle 🙂

 

2021-01-08-10-27-50.jpg


2021-01-08-10-27-55.jpg


2021-01-08-10-28-01.jpg


2021-01-08-10-28-06.jpg


2021-01-08-10-28-10.jpg

 

 

Nagram krótki filmik potem...

  • Lubię to 10
  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
23 godziny temu, Domel napisał:

Zaznaczam, że to jest TYLKO moje PIERWSZE wrażenie a nie test a co będzie z czasem zobaczymy za rok 😉

Bardzo solidny, gruby, ciężkawy plastik, łożyska w kółeczkach, kółka z gumy lepszej jakości bo to nie twardy plastik.

Wiadra WS wchodzą prawie na styk, bardzo mi sie to podoba bo wiadra nie latają w wózku luźno tylko wszystko wygląda jakby było zrobione pod wymiar.

Wszystko elegancko spasowane pod wiadro WS. Są śruby do ścisku.

Na razie tyle 🙂

 

2021-01-08-10-27-50.jpg


2021-01-08-10-27-55.jpg


2021-01-08-10-28-01.jpg


2021-01-08-10-28-06.jpg


2021-01-08-10-28-10.jpg

 

 

Nagram krótki filmik potem...

Jaki miałeś sposób na bezinwazyjny montaż kółek? Martwi mnie troszkę że w pierwszej kolejności Klienci będą sięgać po młotek 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, cleantechco napisał:

Jaki miałeś sposób na bezinwazyjny montaż kółek? Martwi mnie troszkę że w pierwszej kolejności Klienci będą sięgać po młotek 😄

Nie było żadnego problemu z montażem kółek. Wyjątkowo użyłem mojego inżynierskiego mózgu calculating the hangover GIF

i zobaczyłem ze trzpień kółek ma o ring który musi się zwężać przy wciskaniu więc trzeba do tego podejść technicznie a nie mechanicznie 😉

obraz.png.c4f1ea6937dc6905dd98586b3520c5f1.png

Delikatnie wsuwałem kiwając na boki i wszystko pięknie weszło.

Całość zajęła mi około 3 minut. Dlatego jestem mega zadowolony bo jak na razie wszystko wygląda, że jakość jest prima sort !


Tools Thats It GIF by Tempo TV

 

 

  • Lubię to 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, cleantechco napisał:

@Domel 

Mozemy wrzucic ten filmik na fanpage/grupę? Na pewno to pomoże komus w przyszłości   🙂

sie pytacie a wiecie 😉 Filmik publiczny 😉 jesli sie nadaje to pewnie. Moge wam wrzucic tylko moment instalacji kółek 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Czuję wiosnę. Nareszcie pierwsze użycie. Jestem zachwycony. Moje plecy dziękują. Wózek jeździ po kosteczce jak po maśle ! Już myślę o drugim pod drugie wiadro 🙂

https://streamable.com/e556j2

 

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.