vladi Posted December 18, 2020 Report Posted December 18, 2020 Czołem! Macie jakieś sprawdzone miejscówki w Łodzi (dla mnie najlepiej górna) gdzie można rozłożyć się ze swoimi wiadrami i w spokoju umyć samochód?
Strus Posted December 19, 2020 Report Posted December 19, 2020 Łagiewnicka https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=łagiewnicka myjnia&tbs=lf:1,lf_ui:3&tbm=lcl&sxsrf=ALeKk01WFqp4KNMhUZrkKGulD3kS16X7sw:1608364379189&rflfq=1&num=10&rldimm=11618248660176110770&lqi=ChPFgmFnaWV3bmlja2EgbXlqbmlhWh0KBm15am5pYSITxYJhZ2lld25pY2thIG15am5pYQ&ved=2ahUKEwiNrfabyNntAhVAAxAIHRUECrwQvS4wBXoECAMQGg&rlst=f#rlfi=hd:;si:11618248660176110770,l,ChPFgmFnaWV3bmlja2EgbXlqbmlhWh0KBm15am5pYSITxYJhZ2lld25pY2thIG15am5pYQ;mv:[[51.8249462,19.4737394],[51.769804099999995,19.4238398]];tbs:lrf:!1m4!1u3!2m2!3m1!1e1!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:3
Waldek Posted December 20, 2020 Report Posted December 20, 2020 Popatrzcie po BP. Tam gdzie są nowe dystrybutory do myjni ręcznej dodają super gęsta pianę aktywną która super domywa na wosku. Dodatkowo można przeleciec rekawicą drugi raz i jest super - wiaderka odpadają na jakiś czas.
Qlimaxss Posted December 20, 2020 Report Posted December 20, 2020 16 godzin temu, Waldek napisał: Popatrzcie po BP. Tam gdzie są nowe dystrybutory do myjni ręcznej dodają super gęsta pianę aktywną która super domywa na wosku. Dodatkowo można przeleciec rekawicą drugi raz i jest super - wiaderka odpadają na jakiś czas. Które BP mają nowe ? na włókniarzy na pewno nie. I chyba rondo Solidarności .
Waldek Posted December 21, 2020 Report Posted December 21, 2020 Które BP mają nowe ? na włókniarzy na pewno nie. I chyba rondo Solidarności .Jak będe w Łodzi to ci poszukam.
Qlimaxss Posted December 21, 2020 Report Posted December 21, 2020 34 minuty temu, Waldek napisał: Jak będe w Łodzi to ci poszukam. Powiedz , jak wyglądaja. Bo często śmigam po całej Łodzi to będę wiedział jak wyglądaja nowe. Stare mają zielone banery.
Waldek Posted December 21, 2020 Report Posted December 21, 2020 Powiedz , jak wyglądaja. Bo często śmigam po całej Łodzi to będę wiedział jak wyglądaja nowe. Stare mają zielone banery.Jak na bp wszystko zielone.Podobne do nowychna orlenie.Zawiniesz i zobaczysz sam
Qlimaxss Posted December 21, 2020 Report Posted December 21, 2020 3 godziny temu, Waldek napisał: Jak na bp wszystko zielone. Podobne do nowychna orlenie. Zawiniesz i zobaczysz sam Dzięki, poszukam. Ale po świętach bo dziś mijałem BP to 10 aut w kolejce
kubisek.g Posted May 28, 2022 Report Posted May 28, 2022 Ja od siebie polecam Ehrle Glanc w Ksawerowie na ul. Łódzkiej 181 - myjnia ma klucz lojalnościowy, dzięki któremu za każdą złotówkę doładowaną na klucz dostajemy 10% czasu mycia. Koszt - 1 zł/50 sek, więc uważam że tanio. Jest chyba 9 stanowisk i suszarka. Właściciel/ obsługa nie ma nic przeciwko pod warunkiem że myje się w godzinach wieczornych, kiedy nie blokuje się stanowiska od mycia. 1
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now