Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Slovak, niestety ale to nie takie proste: http://screenshooter.net/1170096/31_07_2015__10_51_55

A w zakładkach coś masz - ucp.php?i=ucp_main&mode=bookmarks

 

Ogólne ustawienia powiadomień - ucp.php?i=ucp_notifications&mode=notification_options

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, niestety ale to nie takie proste: http://screenshooter.net/1170096/31_07_2015__10_51_55

A w zakładkach coś masz - ucp.php?i=ucp_main&mode=bookmarks

 

Ogólne ustawienia powiadomień - ucp.php?i=ucp_notifications&mode=notification_options

 

Tak, było to w zakładkach. Dzięki za pomoc! 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dziwne bo już byłem na niej, kupowałem a nawet coś tam sprzedałem :D

 

dopiero po przekroczeniu 10 postów otrzymasz pełny dostęp do wszystkich funkcji forum w tym zakładania nowych tematów i dostępu do działu giełda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W związku z nagminnym procederem nabijania postów podjęliśmy decyzję, że dostęp do giełdy będą miały osoby z minimum 3 miesięcznym stażem na forum. Wkrótce zostanie zmieniony regulamin w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto zajrzeć czasami na poprzednie strony tematu, zamiast ponownie zgłaszać/pytać o to samo?

 

Wgrałem również nową wersję TT i zgłosiłem problem z datą do wsparcia TT, mam nadzieję, że wezmą to zgłoszenia poważnie i rozwiążą ten problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak, wybacz, moje niedopatrzenie. Nie ma sprawy - teraz przynajmniej wszystko jasne.

 

 

 

Nie to że coś ale nie zaszkodziłoby trzymać się zapisów regulaminu :) lub jak przykład daje władza - dostosować "sobie" regulamin do bieżących pomysłów :D

 

(...)

4. Każdy nowy użytkownik po zarejestrowaniu jest zobowiązany do przedstawienia się w dziale PRZYWITAJ SIĘ (po wejściu do działu klikamy na NOWY TEMAT) oraz do zapoznania się z FAQ Portalu. Początkowo będziesz mógł jedynie odpowiadać w istniejących tematach na forum, dopiero po przekroczeniu 10 postów otrzymasz pełny dostęp do wszystkich funkcji forum w tym zakładania nowych tematów i dostępu do działu giełda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.