Skocz do zawartości

CarLab Alka + Alkalizer kontra Bilt Hamber Auto Foam


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
6 minut temu, Strus napisał:

Chyba nie bardzo Cię rozumiem.

Nagrałeś aplikacje produktu ale nie nagrałeś jak się wypłukuje, czyli proces płukania, na którym widać mniej więc jak brud odchodzi. Zrobiłeś "X" na elemencie i po takim spłukaniu byłoby widać czy się domylo czy nie 🙂

ale ogólnie fajnie że takie testy powstają 😁 i działaj dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak wyschło to nie widać ?

Mnie nie interesuje wygląd mokrego auta po spłukaniu bo każde z wodą będzie dobrze wyglądać. Wszystko wychodzi jak auto wyschnie. Dopiero wtedy nie ma wątpliwości co dany preparat ściągnął a czego nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A ja chętnie bym zobaczył jak się ten produkt wypłukuje i jak zadziałał na lakierze 🙂 mokre auto zwykle wygląda na czyste ale fajnie jakbyś pokazał wszystko 😁 @rygryss w swoich filmikach fajnie pokazuje działanie pian czy oprysków i tam właśnie pokazuje również jak pod wpływem ciśnienia brud odchodzi, a auto nie musi być suche żeby zobaczyć czy się domylo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym wypadku co chcesz zobaczyć ? To jest oprysk, nie piana. To nie siedzi na lakierze i nie spływa powoli. To odparowuje a leży jak woda z lekkimi bąbelkami albo i bez bąbelków. Tu nie ma nic do oglądania 🙂 Proszę się rozejść 🙂

Pech chciał że nie miałem akurat statywu. Zwykle wożę jeden w bagażniku ale potrzebowałem 2 statywów do stricte fotograficznych zadań i zapomniałem że go nie mam. Pewnie gdybym go miał to bym nagrał nawet to czego, uważam, nie ma sensu oglądać, bo nic nie wnosi. Ale to mój punkt widzenia. Film powstał w takiej formie w jakiej powstał. Kropka.

 

Głos negatywny o sztuce filmowej i prezentacyjnej przyjmuję oczywiście aczkolwiek nadal twierdzę że nic by to nie zmieniło. Myślę że bardzo wyraźnie widać co oba preparaty zdjęły. Testu wacika nie ma bo nie miałem pod ręką. Niestety takie zabawy na bezdotyku przy 3-4 stopniach ciepła do przyjemności nie należą a czasem się po prostu czegoś zapomni. Nie wejdę do domu i nie wezmę bo dom mam kilka km od miejsca testu. Także ten :good:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Strus napisał:

Tu nie ma nic do oglądania

Rafale z całym szacunkiem ale w pełni zgadzam się z Sebastianem. Fajnie by było mieć migawke z każdego etapu nawet jeśli on wydaje się zbedny 😉 Każdy powinien z tego filmiku wyciągać własne wnioski i albo się z nimi zgodzić albo nie 😉 równie dobrze można być to zrobić 3 zdjęcia przed 3 po i gadka 😉

I mówię to ja, osoba nie przepadająca z oglądaniem YT ( gubię sluchawki co chwilę, YT oglądam tylko jak mały śpi) ale wielki plus za niektóre opisy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że z reguły staram sie pokazac jak najwiecej.

Niestety czasem warunki + pośpiech determinują efekt końcowy. 
Dlatego dopowiadam pewne rzeczy, choć tu na forum. 
Staram się być rzetelny i mam nadzieję że większość, w pewnych wypadkach, jest już w stanie uwierzyc mi na słowo. 
 

Next time będzie lepiej

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.