Jump to content

Jaka gąbka do Funky Witch Cleaner?

Recommended Posts

Hej. Kupilem zestaw Svisswax Mirage + Funky Witch Peeling Cleaner. Mam Lexusa z dosc miękkim lakierem w dobrym stanie. Chcialbym maszynowo (ADBL Roller) oczyścić lakier ze starego wosku, jakby sie udalo to takze usunac za pomoca tego cleanera jakies mikro ryski. Jaka gąbkę powinienem uzyc? Producent mowi o sredniej ale boje sie hologramów wiec pomyslalem ze użyje po prostu tej czarnej finiszowej od NATa. Myslicie, ze da to jakis efekt?

2 godziny temu, Sheppard25 napisał:

czarnej finiszowej od NATa. Myslicie, ze da to jakis efekt?

Czarną z NATa może być ciężko żeby usunąć rysy. Prędzej może czerwoną lub żółtą 🙂 

• Lubię to 1

3 godziny temu, smerf91 napisał:

Czarną z NATa może być ciężko żeby usunąć rysy. Prędzej może czerwoną lub żółtą 🙂 

2 godziny temu, Sodol napisał:

Czerwony NAT będzie w sam raz, śmiało😉

A nie narobi mi rysek/hologramów? 🙂 Która jest miększa żółta czy czerwona? Bo nie mam czerwonych, mam dużo czarnych i parę żółtych więc musiałbym pare zł zainwestować.

3 godziny temu, Sheppard25 napisał:

A nie narobi mi rysek/hologramów? 🙂 Która jest miększa żółta czy czerwona? Bo nie mam czerwonych, mam dużo czarnych i parę żółtych więc musiałbym pare zł zainwestować.

Przy nieumiejętnym korzystaniu to oczywiście narobi. 
Dokup finishowego pada z tych twardszych. Np. czerwony Royal. Lekki haze napewno tym usuniesz. Chcesz smarować SV, więc inwestuj w przygotowanie lakieru. Bez dobrego „prepu” nawet Crystal Rock gxxxo da 😉

@Sheppard25 Czarny pad bym sobie odpuścił. Pod wpływem obrotów, temperatury, robi się strasznie miękki i na pewno nic ci nie usunie 🙂 

Ja używam do Cleaner FW zawsze czerwoną gąbkę RoyalPads lub NAT.

Żólta jak masz też smiało zapinaj i lecisz z koksem 🙂 sprobój zrobić sobie pole testowe i zobacz. To nie parzy i nic sie nie stanie 🙂 

• Lubię to 1