Skocz do zawartości

Jaka gąbka do Funky Witch Cleaner?


Sheppard25

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Kupilem zestaw Svisswax Mirage + Funky Witch Peeling Cleaner. Mam Lexusa z dosc miękkim lakierem w dobrym stanie. Chcialbym maszynowo (ADBL Roller) oczyścić lakier ze starego wosku, jakby sie udalo to takze usunac za pomoca tego cleanera jakies mikro ryski. Jaka gąbkę powinienem uzyc? Producent mowi o sredniej ale boje sie hologramów wiec pomyslalem ze użyje po prostu tej czarnej finiszowej od NATa. Myslicie, ze da to jakis efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smerf91 napisał:

Czarną z NATa może być ciężko żeby usunąć rysy. Prędzej może czerwoną lub żółtą 🙂 

 

2 godziny temu, Sodol napisał:

Czerwony NAT będzie w sam raz, śmiało😉

 

A nie narobi mi rysek/hologramów? 🙂 Która jest miększa żółta czy czerwona? Bo nie mam czerwonych, mam dużo czarnych i parę żółtych więc musiałbym pare zł zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sheppard25 napisał:

 

 

A nie narobi mi rysek/hologramów? 🙂 Która jest miększa żółta czy czerwona? Bo nie mam czerwonych, mam dużo czarnych i parę żółtych więc musiałbym pare zł zainwestować.

Przy nieumiejętnym korzystaniu to oczywiście narobi. 
Dokup finishowego pada z tych twardszych. Np. czerwony Royal. Lekki haze napewno tym usuniesz. Chcesz smarować SV, więc inwestuj w przygotowanie lakieru. Bez dobrego „prepu” nawet Crystal Rock gxxxo da 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony nat jest spoko finiszował spokojnie super miękki lakier na moim fordzie. Jest na tyle miękki że fajnie jeździ po karoserii.

Żółtym to już można grzać blachę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBA46 @analyzator jak najbardziej sie z Wami zgadzam 🙂 To moja pierwsza zabawa z cleanerem + pierwszy raz na wlasnym aucie wiec moze poki co sprobuje czarnym padem finishowym podzialac. Zobaczymy jak wyjdzie, nastepnym razem zrobie to najwyzej twardszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sheppard25 Czarny pad bym sobie odpuścił. Pod wpływem obrotów, temperatury, robi się strasznie miękki i na pewno nic ci nie usunie 🙂 

Ja używam do Cleaner FW zawsze czerwoną gąbkę RoyalPads lub NAT.

Żólta jak masz też smiało zapinaj i lecisz z koksem 🙂 sprobój zrobić sobie pole testowe i zobacz. To nie parzy i nic sie nie stanie 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.