Skocz do zawartości

Wybór maszyny DA 15mm


Kuba.B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam już Kraussa db5800 oraz Lare ld12-075, jednak siła cięcia na Kraussie jest dość mała dlatego myślę nad zakupem maszyny ze skokiem 15mm. Zastanawiam się nad Heckmannem S15, który jest w dobrej cenie (w lak-auto 450zł) ale nie wiem jak z jakością tych maszyn, w internecie też mało opinii na ich temat i tu pytanie czy warto wziąć tego Heckmanna czy lepiej dołożyć do jakiegoś ADBL albo Lare ? Zastosowanie raczej amatorskie (1-3 samochody na miesiąc). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się trzymam z daleka od LakAuto.

Nie ogarniają co sie dzieje, są bardzo mili do momentu aż wyrażasz chęć zakupu od nich.

Jak coś jest nie tak, to poziom buractwa z ich strony sięga zenitu.... szkoda strzępić język.

 

Chyba wszystko będzie lepsze.

Zależy jaki masz budżet

Hamron, Yato, Evoxa, Krauss, Lare, Rupes, Flex... Każda z tych maszyn posłuży, a jak robisz zarobkowo to warto dołożyć do porządnych produktów typu Flex

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost A co myślisz o zakupie tego Heckmanna tylko z innego sklepu np. w Clinic4Car jest za 500zł, czy ta maszyna sama w sobie nie jest zbyt dobra i nie warto ?  Budżet tak koło 1000zł tylko słyszałem że niektóre modele Heckmanna to kopie Kraussa i zastanawiam się czy jest sens kupować Kraussa s15 za 1000, jak za połowę ceny miałbym to samo (o ile faktycznie tak jest 😉 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kuba.B napisał:

@ghost A co myślisz o zakupie tego Heckmanna tylko z innego sklepu np. w Clinic4Car jest za 500zł, czy ta maszyna sama w sobie nie jest zbyt dobra i nie warto ?  Budżet tak koło 1000zł tylko słyszałem że niektóre modele Heckmanna to kopie Kraussa i zastanawiam się czy jest sens kupować Kraussa s15 za 1000, jak za połowę ceny miałbym to samo (o ile faktycznie tak jest 😉 )

To jest ich własna marka tego chłamu. Nie produkują tylko zamawiają z chin z własnym logo. Więc zmiana sklepu nic nie da

 

Trabant też był ponoć kopią bmw, bo miał cztery koła 😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost Dzięki za pomoc, w takim razie wezmę chyba tego ADBL czy lepiej już dołożyć te dwie stówki do Kraussa albo Evoxy i mieć spokój ? 

Edit: Znalazłem Kraussa za jakieś 750zł https://www.chemicalguys.eu/krauss-tools/krauss-shinemaster-s15-dual-action-polisher-v2.html to chyba nie ma się co zastanawiać, choć teraz myślę czy nie kupić S21 bo jest w promocji i wychodzi 10euro taniej niż S15 ale obawiam się że będzie dla mnie za mocna (nie mam jakiegoś dużego doświadczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.