Jump to content

Czyszczenie, konserwacja i renowacja jasnej tapicerki


Recommended Posts

Cześć wszystkim, stałem się posiadaczem Avensis z 2003 ze skórzaną tapicerką. Chciałem ją wyczyścić, zakonserwować ogólnie zadbać o nią. Podejrzewam że nigdy nie była czyszczona. Załączam zdjęcia jak to wygląda, prosił bym o pomoc, doradztwo jak w zaciszu domowym zabrać się za to i niczego nie zepsuć. Myślałem nad środkami firmy colourlock, ale nie wiem jakie dokładnie wybrać . Te pomarańczowe plamki na zdjęciach to światło słoneczne, co do rozprutego szwu to mój teściu jest kuśnierzem i zeszyje to bez problemu.

BT1_0067.JPG

BT1_0072.JPG

BT1_0073.JPG

BT1_0065.JPG

BT1_0057.JPG

BT1_0060.JPG

Link to comment
Share on other sites

Colourlock to bardzo dobry wybór. Zacząłbym od softa i jeżeli nie spełni oczekiwań przeszedł na strong. Bardzo fajnie mi się myło ostatnio Kecav i cena również bardziej niż atrakcyjna.

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie tak zrobię, a co później po wyczyszczeniu? Jeżeli będzie potrzeba to jakiś zestaw tonujący od nich? To co jest w zestawie razem z softem wystarczy do czyszczenia i konserwacji?
Tak, te zestawy od Colourlock mają w sobie wszystko vo ci będzie potrzebne. Polecam jeszcze zajrzeć na ich kanał YT, tam jest fajnie wszystko pokazane.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.