Skocz do zawartości

Hologramy audi a4 b6


panStah

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem nowym użytkownikem, więc jeśli psize w złym dziale to przepraszam. 

Ostatnio oddałem, moje Audi na polerkę dachu. Myjnia zajmująca się, detailingiem samochodowym w Bydgoszczy. Koszt usługi 300zl. Problem polega na tym że po tygodniu, gdy samochód został umyty pokazały się hologramy. Już dzień po odbiorze widziałem, lekkie odbicia światła, ale to co się pokazało po myciu jest straszne. Dzwoniąc do Pana, który mi to robił usłyszałem, że mam to wypolerować specialnym melczkeim do usówania Hologramów i bedzie dobrze. Jakoś mi się jednak nie wydaje... Moje pytanie co można z tym zrobić, i czy obejdzie się bez zostawiania kolejnych 300 zł na następną polerkę...? Zdjęcie przedstawia tylko początek dachu. Tam są te "hologramy" poziome, reszta dachu ma pionowe "pasy"... są mniej widoczne, ale pod dobrym światłem je widać.

Ogólnie cały dach jest do poprawy. 

IMG_20200806_120721.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach był polerowany z mojej winy. Miałem ślady kleju na dachu, po zdjęciu taśmy. Zatarłem w jednym miejscu i zdecydowałem się na polerkę... Oczywiście usługa bez rachunku. Jedyne co mogę zrobić to wystawić im opinie na Google.... 😔😔😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem udać się na myjnie. Dach został poprawiny, pastą Finish. Sama Pani kierownik, się za to zabrała. Całość trwała jakieś 2 godziny. Po skończeniu oglądaliśmy dach, w świetle dziennym. Było o niebo lepiej. Nie mówię że idealnie. Ale spokojnie to przyjęcia. Mam nadzieję że po umyciu samochodu, nic się nie zmieni 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, panStah napisał:

e36ace

Gdybym miał dom z działka, to bym się nawet nie zastanawiał. Niestety mieszkam w bloku, więc możliwości trochę ograniczone... 😐

Ja to nawet pod blokiem latalem z maszyną 😁 sąsiedzi powychodzili do okien, a po skończonej robocie podchodzi jeden z nich i mówi oooo ale fajnie czym to robiłeś pasta tempo? Jak mu pokazałem zawalony po brzegi bagażnik Seata to kopara mu opadła ile materiału potrzeba 🙂 także rób śmiało co Ci szkodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcin1992 napisał:

Ja to nawet pod blokiem latalem z maszyną 😁 sąsiedzi powychodzili do okien, a po skończonej robocie podchodzi jeden z nich i mówi oooo ale fajnie czym to robiłeś pasta tempo? Jak mu pokazałem zawalony po brzegi bagażnik Seata to kopara mu opadła ile materiału potrzeba 🙂 także rób śmiało co Ci szkodzi 

No tak słynna pasta tempo 😁. Może kiedyś się odważę i spróbuję. Narazie mam nadzieję, że to co zostało poprawione tym finishem, już nie da o sobie znać. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, panStah napisał:

No tak słynna pasta tempo 😁. Może kiedyś się odważę i spróbuję. Narazie mam nadzieję, że to co zostało poprawione tym finishem, już nie da o sobie znać. 🙂

Wiesz że najlepiej uczyć się na swoim👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, panStah napisał:

e36ace

Gdybym miał dom z działka, to bym się nawet nie zastanawiał. Niestety mieszkam w bloku, więc możliwości trochę ograniczone... 😐

pewno masz kogoś z rodziny lub znajomych mieszkających w domu więc zakupy za 400zł i do przodu a będziesz miał satysfakcję że sam sobie zrobiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.