Jump to content

Jakie środki do odnowienia skóry w Volvo v40


Recommended Posts

Witam

Chciałem prosić o radę jakimi środkami odnowić ( o ile się jeszcze da ją uratować ) przednie fotele w volvo v40 2002r.

Czytałem inne posty ale nurtuje mnie jeszcze pytanie. Na zdjęciu numer 4 widać że fotel ma strukturę a trzeba go przeszlifować aby go zmatowić. Czy nie zniszczy to struktury jeśli za mocno będziemy szlifować albo jeśli za słabo to między wgłębieniami nie będzie zmatowione i później problemy z trwałością trzymania się środków? Natomiast zdjęcie 3 i 3a przedstawia rozerwane kawałki skóry, czy jest sens podklejać go i szpachlować? Wiem że można kupić używane ale one i tak w większym lub mniejszym stopniu będą do poprawki.

dziękuję pozdrawiam

1.jpg

1a.jpg

2.jpg

3.jpg

3a.jpg

4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

@jarko85 z tego co piszesz to nigdy nie odnawiałeś skór, tutaj to jest masa pracy do wykonania bo fotel jest w agonalnym stanie.

Na Twoim miejscu oddałbym ten fotel do jakiegos studia zajmującego sie takimi rzeczami bo tutaj to sam bez doswiadczenia raczej nie dasz rady. 

Link to comment
Share on other sites

A może da się zrobić tak żeby wizualnie go jakoś odświeżyć chociaż żeby nie rzucały się w oczy te białe rysy po otwarciu drzwi. Nie chodzi mi o odbudowę bo tu już mi doradziliście.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.