Skocz do zawartości

ADBL MATT MAX dobry vs zły


Streat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jako że mam u siebie w arsenale dwa takie same produkty z czego jedna wersja jest wadliwa a druga dobra to pokusiłem sie o małe porównanie, dziękuje @ADBL za podesłanie dobrej wersji produktu ❤️ 

 

Plastik progowy z hondy, twardy plastik wiec fajnie nadaje sie do takigo testu, wyczyszczony CT IC i aplikowne za pomoca gąbki bez docierania produktów, efekt wyszedł dość zaskakujacy,

w matowej butelce jest produkt wadliwy a w błyszczącej dobry, plastik wyczyszczony oddzielony taśmą:

IMG-20200525-114523112.jpg

Zabieramy sie za aplikacje, któa była podobna, wiekszych róznic nie zauważyłem, ale za to po oderwaniu taśmy i wyschnięciu produktów efekt wyszedł zdumiewajacy, 

IMG_20200525_155904744.jpg

IMG_20200525_155854606.jpg

IMG_20200525_155908770.jpg

IMG_20200525_155703328.jpg

IMG_20200525_155650199.jpg

jak widać zły produkt poszedł baaardzo w mat za to dobry w satyne / połsyk, zamierzam kontynuować test aby zobaczyc czy podobne rezultaty uzyskam na innych plastikach

 

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, smerf91 napisał:

Wyglądem na zdjęciach przypomina WOW 🙂  Nie ma ktoś lokalnie w Twojej okolicy żeby podrzucić na test i porównać nowy Matt Max i WOW? 

przeciez ja mam 😂

7 minut temu, Qlimaxss napisał:

@Streat Widzisz już nie musisz kupować Interior Wow 🤣😁

gdzie ja juz dawno kupiłem wow'a xD

musze zrobic jutro porównanie tych 3 dressingów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.