Jump to content

Drobne odpryski


Recommended Posts

Jak usunąć drobne odpryski na karoserii? Otóż do tej pory pomalowalem odpryski zaprawka lecz aktualnie źle to wygląda gdyż powierzchnia jest nierówna i jest nadmiar zaprawki. Czy teraz warto to spolerowac (ręcznie za pomocą szmatki)  np pastą tempo żeby to wyrównać? Będzie dobry taki manewr?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bac napisał:

gdyż powierzchnia jest nierówna i jest nadmiar zaprawki.

Poczytaj o taśmie klejącej i papierach ściernych , a potem polerka , tyle że raczej bez elektrycznej/pneumatycznej polerki się nie obędzie .

Link to comment
Share on other sites

Koreczek, papier 2000 potem 3000, pasta do ręcznej polerki: dwa ostatnie kroki (zależnie od systemu w sumie, ja używam Honey 3+ i 4) i będzie ok.  Ale prawdę mówiąc lepiej ssię przyzwyczaić, zwłaszcza jak się ma delikatny lakier. Ja na Kijance na początku dbałem, polerowałem, teraz machnąłem ręka bo lakier tak delikatny, ze rysuje sie od wiekszego pyłu w powietrzu, a walnie w komara to odprysk gotowy 😞 Jakbym Mazdą jeździł 😉

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.