Skocz do zawartości

Tornado Wurth Pistolet do czyszczenia TOP Gun


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się doradzić bo chce zakupić Tornado firmy Wurth Pistolet do czyszczenia TOP Gun

Cytat

REGULAMIN: LINKI Z ALEGRO NIE DOZWOLONE WKLEJAMY SAM NUMER AUKCJI 8083745756

 

 

Mam pytanie czy kompresor 50l będzie dobrze współpracować z tym tornado ?

Kompresora mam taki:  Fini Amico 50/2500 SF 870HQA160401

Wysokiej jakości kompresor olejowy z napędem bezpośrednim AMICO 6/2500 SF firmy Fini. Sprężarka idealnie nadaje się do zadań półprofesjonalnych i profesjonalnych, zarówno w zakładach mechanicznych i produkcyjnych. Nr katalogowy: 870HQA160401. Dane techniczne: Wydajność teoretyczna / na zasilaniu (lt/min): 185 Wydajność efektywna (lt/min): 115 Pojemność zbiornika (lt): 50 Ciśnienie max. (bar): 8 Moc silnika (kW/HP): 1,5/2 zasilanie (Volt/Ph): 230/1 Typ pompy: SF 2500 Ilość cylindrów/stopni: 1/1 Obroty pompy (R.P.M.): 2850 Wymiary (cm): 89x36x74 Waga (kg): 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemność zbiornika jest za mała, kompresor co chwilę będzie się załączał i dobijał powietrze. Tutaj trzeba przynajmniej 100 L butlę, chociaż są opinie że to też jest mało. Pewnie dostaniesz zaraz odpowiedź od osób, które na co dzień używają tornadorów😉. Ben Bow to jest dobry sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KUBA46 napisał:

@Angelika26 znam osoby co mają 50l i jakoś dają radę... Mówią też, że następnym razem wzieliby większy kompresor. Kup Tornadora zobacz jak Ci się będzie pracowało. Możliwe, że będzie ok do Twoich zastosowań.

Zamówiłam Wurth Pistolet do czyszczenia TOP Gun,  jutro będzie u mnie przetestuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2020 o 00:49, keza napisał:

Pojemność zbiornika jest za mała, kompresor co chwilę będzie się załączał i dobijał powietrze. Tutaj trzeba przynajmniej 100 L butlę, chociaż są opinie że to też jest mało. Pewnie dostaniesz zaraz odpowiedź od osób, które na co dzień używają tornadorów😉. Ben Bow to jest dobry sprzęt. 

Prawda na 50 o normalniej pracy zapomnij. Nawet na 100 szału nie ma, też często dobija - dla mnie to mega irytujące. No chyba że kupisz węża 50m  i kompresor wstawisz u sąsiada. Dlatego odpuściłem zakup nowego kompresora a jak kupie to na pewno więcej niż 100.

Na 50l starcza powietrza na 15 sekund pracy potem dobija i tak w kółko.

Pojemność butli to jedno ale też jest bardzo ważna wydajność - ilość litrów powietrza na minutę.

Co do tornadora. Ja bym osobiście tych "markowych" nie kupował. Black'a koledze naprawiałem to siedziało w nim to samo chińskie łożysko co w Chinol'u za 160 zł. A on na za niego zabulił prawie 600zł.

I to na było by na tle. Od mnie z praktycznej zabawy z tymi zabawkami w moim i sąsiada garażu.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.